Archiwum


Agnieszka Broda School of Make Up


Od wielu lat zajmuje się wizażem i stylizacją, prowadzi szkolenia i doradza w zakresie wizerunku. Kadrę szkoły stanowią eksperci z dziedziny kosmetologii, wizażu i stylizacji. W przyjaznej atmosferze zajęć dzielą się oni ze słuchaczkami swymi umiejętnościami i doświadczeniami zawodowymi. Agnieszka Broda jest także właścicielem Biar Beauty Group, wyłącznego dystrybutora Nouveau Lashes - innowacyjnej metody przedłużania i zagęszczania rzęs.

Autorski program nauczania Agnieszka Broda School of Make Up kładzie nacisk na praktyczne przygotowanie do wykonywania pracy wizażysty. Jest przeznaczony zarówno dla doświadczonych makijażystek, jak i osób, które pragną dopiero rozpocząć profesjonalną karierę zawodową. Na zakończenie każdego kursu organizowana jest profesjonalna sesja zdjęciowa, podczas której absolwentki współpracują z zawodową modelką i fotografem oraz wzbogacają swoje portfolio o piękne zdjęcia.

"Kosmetyczki przeszkolone u nas pod kątem wizażu pomagają później klientce w dobraniu odpowiedniego makijażu, doradzają w wyborze barw odpowiadających jej urodzie" - mówi Agnieszka Broda, dyrektor kreatywny i główny szkoleniowiec profesjonalnej szkoły wizażu Biar Beauty Group. - Na szkoleniach uczymy, jak poprzez dobór odpowiednich kolorów makijażu, czy sposób malowania, wydobywać i podkreślać naturalne piękno.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

  • Autor: adam - (2010-05-30 11:11)

    Interesuje mnie wizaz i makijaz, staje sie on moja pasja, choc wiem, ze to nietypowe. Interesowal mnie pelny profesjonalny kurs nawet dla mnie jednosobowy. Zwiedzalem pracownie szkoly najwyzsza klasa. Ale niestety oprocz oferty ktora przyjalem zwodzono mnie terminem, w sumie stracilem 6 m-cy czekajac na wyznaczenie terminu. Po 3 miesiacach Pani Agnieszka przepraszala, ze to wyjatkowa sytuacja ale sie odezwie. Po pol roku poszukalem innej szkoly, ucze sie, bawie, jest wspaniale, ale przykro mi, ze tak zostalem potraktowany


Twój komentarz

więcej


więcej