Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Lotniczy weekend w Góraszce

Podniebne show - myśliwce, latające łodzie i akrobacje przypominające balet będzie można ogladać już 7 i 8 czerwca.


z ostatniej chwili

Ministerstwo Obrony Narodowej potwierdziło udział myśliwców F-16 oraz Mig-29 na pokazach w Góraszce. Para Jastrzębi przyleci na Piknik w sobotę 7 czerwca, a w niedzielę będziemy mieli okazję podziwiać na góraszkowym niebie dwa Fulcrumy!


wojskowe maszyny

Tegoroczna edycja Pikniku będzie okazją do uczczenia dziewięćdziesiątej rocznicy lotnictwa wojskowego w Polsce. Niebo zatrzęsie się od huku maszyn wojskowych, stanowiących podstawę naszej rodzimej floty powietrznej. Przylecą myśliwce Sił Powietrznych RP: samolot bojowy MiG-29 oraz słynny Jastrząb, czyli F-16 Figthing Falcon, uznany za jeden z najlepszych samolotów wszechczasów.


Flagowe konstrukcje lotnicze byłego Związku Radzieckiego i Stanów Zjednoczonych zaprezentują się parami w widowiskowym pokazie dynamicznym. Ponadto zobaczymy reprezentację śmigłowców wojskowych, m.in. W-3 Sokół oraz helikoptery Marynarki Wojennej RP.


zagraniczni goście i Kaczor Donald

Bez wątpienia głównym zagranicznym gościem będzie słynny myśliwiec Supermarine Spitfire, symbol alianckich sił powietrznych i niezwyciężony bojownik Bitwy o Anglię. Przyleci w charakterystycznym malowaniu, ściśle związanym z historią lotnictwa polskiego, a konkretnie z asem myśliwskim Janem Zumbachem, dowódcą słynnego Dywizjonu 303 im. Tadeusza Kościuszki. Na jego cześć burta samolotu została ozdobiona rysunkiem Kaczora Donalda oraz imponującym kontem zestrzeleń pilota i Odznaką Kościuszkowską. W takim malowaniu Spitfire po raz pierwszy przyleci do Polski właśnie na pokazy w Góraszce.


W roli jego eskorty wystąpi najpopularniejszy transportowiec świata w wersji wojskowej Douglas C-47 Dakota, w malowaniu Eskadry "Pegasus", która pod koniec II wojny światowej walczyła na Bliskim Wschodzie oraz w rejonie Morza Śródziemnego.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej