Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogata program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Jest "tani" w utrzymaniu - żywi się wyłącznie skandalami.

Jest piękny - w trosce o elektorat, by oglądając wieczorne wiadomości, w wykwintnym towarzystwie kaszanki, drogi sercu polityka wyborca, nie zakrztusił się jej kawałkiem na jego widok.

Inteligentny - istny erudyta. Zna się na wszystkim. Wie, że uduszony samiec ma sztywnego członka. Wie, że dinozaury były współczesne ludziom. Wie i nie boi się o tym mówić - lata nauki i profesura nie poszły na marne. W ogóle rodzina Giertychów wiedzie prym wśród politycznej, lekko skwaszonej śmietanki, która na każde pytanie zmyśli odpowiedź, wytłumaczy się z każdej sytuacji.
Polityk jest też obyty w towarzystwie. Zna zasady savoir vivre i wie jak zamówić 5 piw jednym ruchem dłoni, bez wymawiania żadnego słowa - taka jest elita młodej sceny politycznej.

Utalentowany - ma artystyczną duszę, kocha teatr i film, szczególnie czeski.

Altruista - dba, zupełnie bezinteresownie, o szarego człowieka. Dostarcza rozrywki. Ćwiczy po godzinach wręcz cyrkowe sztuczki. Wszystko to, by wzbudzić radość i entuzjazm u wyborcy.
W trosce o jego zdrowie i kondycję wymyśla pochody. Wypełnia misję. Niczym Krajowa Rada Tego i Owego kontroluje, czy wyborcy, aby niczego nie brakuje. Sprawdza czy nie zapomniał on o swoim Aniele Stróżu - polityku, tworze tak doskonałym w swej niedoskonałości i tak sprawnym w swej ułomności.

strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 27 Października   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 27)

 RSS komentarzy

 • Autor: guci0 - (2006-10-31 16:04)

  "Nie znoszę i nie rozumiem polityki" - i wlasnie tutaj zawsze jest problem.

  Wiele osob obecnie moze tak powiedziec - tak naprawde szkoda, bo wlasnie teraz dzieja sie dla nas Polakow bardzo wazne rzeczy i nawet osoby, ktore nie interesuja sie politycznymi sprawami w koncu powinny.

  Portal ChceBycPiekna.pl nie jest moze najlepszym miejscem na tego typu sprawy, chociaz jezeli ktos bylby sklonny do dyskusji wtrace swoje pare groszy :)

  Pozdrawiam

   

 • Autor: biedronka - (2006-11-13 15:03)

  Julio, gratuluję! lekkie podejście do ciężkich (ostatnio bardzo) tematów! czasem tak trzeba, czasem jest to potrzebne.

 • Autor: halszka - (2006-11-18 16:04)

  ale wyczucie, podobny tekst jest w ostatnim "Wprost" - tez pisza o make upach polityków. widać rzeczywiscie jest coś na rzeczy

więcej


więcej