Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Podaruj swojej skórze efekt liftingu

Starzenie się skóry jest nieuchronnym procesem w życiu każdej kobiety. Struktura skóry ulega znacznemu osłabieniu, traci zdolność do utrzymania właściwego napięcia, na skutek czego zaczyna wiotczeć.


Linia produktów Lift Expert Oriflame jest odpowiedzią na problemy skóry po 40. roku życia, która w tym czasie wymaga intensywnej walki ze skutkami upływającego czasu, bez konieczności uciekania się do medycyny estetycznej.


Testy konsumenckie liftingującego kremu na dzień z udziałem 97 kobiet wykazały, że po jednym użyciu kremu:

u 91% skóra jest od razu lepiej nawilżona,
u 84% jest lepiej napięta i wygląda młodziej.
Podczas stosowania kremu 81% kobiet przez okres 4 tygodni zauważyło, że zmarszczki są mniej widoczne oraz wypełnione od środka.

Produkty Oriflame Lift Expert zapewniają zaawansowaną pielęgnację skóry - modelują owal twarzy, ujędrniają oraz wygładzają głębokie zmarszczki.


Zawierają przełomową technologię Bio Spring, opartą na bazie trzech silnych składników aktywnych: ekstrakcie z żyta, kwasie hialuronowym i Pro-retinolu A.


Zaawansowane badania Laboratorium Oriflame nad produktami Lift Expert potwierdziły, że technologia Bio Spring, wykorzystując zalety trzech silnych składników aktywnych, przywraca skórze młody wygląd:

Ekstrakt z żyta - wzmacnia funkcje liftingujące, pobudzając i regenerując mechanizmy skóry odpowiedzialne za naturalne napięcie, a ponadto nawilża skórę,

Kwas hialuronowy - występuje naturalnie w skórze właściwej człowieka, z upływem czasu jego ilość stopniowo maleje, przez co skóra traci sprężystość; zawarty w ekskluzywnych kosmetykach wiąże cząsteczki wody, utrzymując tym samym optymalny poziom nawilżenia, wypełnia głębokie zmarszczki,

Pro-retinolA - silny środek przeciwzmarszczkowy stymuluje odnowę komórkową.

Technologia Bio Spring, wykorzystując synergizm trzech silnych składników aktywnych, tworzy widoczny efekt liftingu.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej