Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

koniec
z rutyną
w łóżku


Nie zapominaj o nim i o jego potrzebach. Wyszepcz mu kokieteryjnie, że bardzo cię podnieca sprawianie mu rozkoszy. Zapytaj o jego fantazje. Nie pozwól by seks stał się mechaniczny.


Wyobraź sobie, że swoje ulubione danie miałbyś jeść codziennie, już do końca życia. Pewnie już po miesiącu takich uczt zwykła zapiekanka z ulicznej budy byłaby bardziej kuszącą propozycją.


NIE bój się eksperymentów. Pamiętaj, że WSTYD jest największym WROGIEM namiętności!
rozpieszczaj go

Drobne upominki "bez okazji" zawsze poprawiają humor. Kup od czasu do czasu jakiś drobiazg, który sprawi mu przyjemność. Nie zawsze muszą to być ulubione perfumy. Czasem wystarczy, że przy porannych zakupach nie zapomnisz o jego ulubionej gazecie. Nawet te, już przysłowiowe, nieszczęsne skarpetki świadczą o tym, że o niego dbasz i pamiętasz.


Często wykonuj czułe gesty w stronę partnera. Dotykaj gdy jest w pobliżu, dawaj całusy, uśmiechaj się. Nie wstydź się adorować go również w towarzystwie.


Okazuj, że martwisz się kiedy ma jakieś kłopoty. Gdy ma gorszy dzień lub coś go trapi przytul się do niego i daj odczuć, że może na ciebie liczyć.


uważaj na słowa, które ranią

Po kilku latach związku znacie się "jak łyse konie" i dobrze wiesz, Przekonanie, że w prawdziwej miłości nie ma miejsca na konflikty jest błędne. Ważne jest aby podczas kłótni nie stosować chwytów poniżej pasa.czym mogłabyś mu dopiec do żywego. Nie wykorzystuj jednak tego podczas sprzeczek, a jeżeli już ci się to zdarzy, nie wstydź się przyznać do błędu i przeproś.


Nie staraj się za wszelką cenę zwalczać jego upodobań, które ty uważasz za śmieszne lub nieważne. Chociaż kochacie się, jest między wami mnóstwo różnic, które trzeba zaakceptować i uszanować.

strony:

Barbara Łuszczewska

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 28 Czerwca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.9 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

 • Autor: Bas - (2007-06-29 21:09)

  Czasem zastanawiam się czy to możliwe jest byc szczęsliwym z jedną osoba do końca życia. No ale faktycznie udany związek trzeba pielęgnować. Ale co jest najważniejsze zaufanie? szacunek? udany seks?

 • Autor: kaba - (2007-07-04 16:04)

  Też się nad ty zastanawiam. Kiedyś zdawało mi się że seks i miłość to dwie zupełnie różne rzeczy. Teraz widzę, że jeśli w seksie dzieje się źle, zawsze ma to jakieś wyjaśnienie w naszych problemach, w związku. 
  Myślę, że wiele znaczy akceptacja. Im dłużej jesteśmy razem, tym więcej dostrzegamy wad u siebie nawzajem i tym więcej uczymy się tolerancji...

 • Autor: nieznajoma - (2007-08-30 17:05)

  Przezylam takie cos jak rpzczarowanie, zdrada, rozpacz a mam dopiero 14 lat .
  Ale trudno trzeba zyc dalej moze kiedys uda mi sie w milosci bo dotad mi to nie wyszlo!!!!!!!!!!!!!!:-(

 • Autor: wiki23 - (2007-09-01 18:06)

  Bas wszystko wszystko co wymienione zostało i jeszcze więcej.Nie ma nic mniejwaznego wszystko jest ważne tak samo.

   

więcej


więcej