Archiwum

Nocni przewodnicy

Jak odkryć pociągającą ciemną stronę Warszawy, której nie ma w żadnym przewodniku?W stolicy można już wynająć przewodników specjalizujących się w pokazywaniu unikatowych miejsc i klimatu Warszawy nocą. Night Guides ma w ofercie między innymi Fly Night - lot nad miastem, wizytę w kasynie, klubach, pubach i restauracjach. Zwiedzać można 7 dni w tygodniu i 363 dni w roku, czyli w każdej dowolnej chwili oprócz Wigilii i Nowego Roku. Nocni przewodnicy zapewniają opiekę i atrakcje dopasowane do wieku, płci i zainteresowań klientów.


do wyboru są różne warianty spędzenia nocy...


Clubbing Nights - to szaleństwo w najlepszych klubach poprzedzone kolacją i zwiedzaniem najciekawszych miejsc w nocnej architekturze stolicy - mostów i budynków. Nocni przewodnicy zapewniają transport dla zwiedzających, a nawet przebrania do klubów, jeśli są one potrzebne.


Go-Go Night - oferta dla panów lubiących podziwianie kobiecych kształtów i tańców na "rurce".


V.I.P. Night - luksus i ekstrawagancja. Przejazd limuzyną lub Hummerem, wizyta w jednej z najlepszych w Warszawie restauracji i wizyta w dwóch ekskluzywnych klubach.


Gay Clubbing Nights - oferta dla osób o sprecyzowanych wymaganiach. Wieczór może być urozmaicony karaoke, występami drag queen i striptizem.


Moulin Rouge Night - bufet, wino i rewia w Teatrze Sabat. Po przedstawieniu dancing z aktorami. Potem podziwianie nocnej panoramy Warszawy oraz wizyta w klubie.

Beata Sech

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 23 Kwietnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy

więcej


więcej