Archiwum


Kuracja jedwabiem

Od wieków synonim delikatności, subtelnego połysku i gładkości. Kiedyś zarezerwowany tylko dla bardzo majętnych. Dziś z jego dobrodziejstw mogą korzystać niemal wszyscy.

Jedwab to nie tylko piękny materiał, wykorzystuje się go również w kosmetologii w postaci płynnego jedwabiu. Przeźroczysta, oleista odżywka nie obciąża włosów, a do tego silnie je regeneruje, nawilża i chroni przed ciepłem i promieniami UV - niebezpiecznymi również zimą.

Buteleczka ma małą pojemność (14 ml), ale preparat jest niezwykle wydajny. Starcza na kilkanaście tygodni, bo do jednorazowego użytku w zupełności wystarczy zaledwie kropelka.

Jedwab można stosować zarówno na mokre jak i suche włosy. Aby skóra głowy nie przetłuszczała się zbyt szybko, nie zaleca się łączenia odżywki do włosów z jedwabiem, stosuj albo jedno albo drugie.

Produkty firmy Farouk dostępne są m.in. w salonach i sklepach fryzjerskich i na polskiej stronie producenta.

Biosilk - Silk Therapy, Farouk
cena ok. 5 - 10 zł

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 4.8 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

  • Autor: soni - (2007-02-15 17:05)

    Ja mam wrazenie, ze wlosy sa suche i bardziej sie ektryzuja po jedwabiu - no ale fakt, blyszcza sie :)

  • Autor: lus - (2007-02-15 20:08)

    a ja właśnie cieszę się, że ten preparat nie przetłuszcza włosów. Można go również stosować do ciała, są też większe pojemności, ale to już spory wydatek

  • Autor: Sylvia - (2007-02-27 18:06)

    warto inwestować we włosy są wizytówką każdej kobiety jak paznokcie. Dodam że świetnie się sprawdza jedwab do włosów pod prostownicę


Twój komentarz

więcej


więcej