Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Cappy Owocowe Śniadanie

Cappy Owocowe Śniadanie, to smaczny śniadaniowy miks owocowy, dostępny w dwóch kompozycjach smakowych.


Jedna kompozycja smakowa to mieszanka soku z ananasa i pomarańczy oraz przecieru bananowego i jabłkowego - taka kombinacja zapewnia orzeźwiający początek dnia, daje uczucie sytości i energię potrzebną przed południem.


Druga kompozycja smakowa swój odmienny smak zawdzięcza sokom z jabłka, czarnej porzeczki i wiśni, oraz przecierowi z gruszki i bananów.


Śniadaniowa linia Cappy to coś więcej niż wysokiej jakości sok, zawierający substancje phyto - odżywcze pochodzące z owoców. Prawdziwą różnicę czyni dodatek błonnika pokarmowego. Jedna porcja (250ml) "Cappy Owocowego Śniadania" dostarcza 7,6 g błonnika oraz 15% dziennego zalecanego poziomu wapnia i witamin B1, B2, B3, i B6.


Sugerowana cena produktu 2,39 PLN.

Według statystyk 10 milionów Polaków nie je śniadań ze względu na brak czasu,
a w ich diecie znajduje się zbyt mało błonnika pokarmowego, który dostarczony wraz z pożywieniem rano,
zapewniłby uczucie sytości oraz
niezbędną energię
w godzinach przedpołudniowych.

Napięty plan dnia doprowadził do zmiany wzorców żywieniowych - nie tylko nie jemy regularnie, ale wręcz eliminujemy niektóre posiłk,i by w ten sposób zyskać na czasie. I choć za najważniejszy posiłek dnia powszechnie uznawane jest śniadanie, to właśnie z tego posiłku najczęściej rezygnują Polacy.


W swoim postępowaniu nie jesteśmy osamotnieni - około 30% osób dorosłych w Wielkiej Brytanii, 19% w Niemczech i 19% w Hiszpanii (TNS, X.2006 r.), również uważa, że zjedzenie śniadania jest zbyt czasochłonne i nie ma dla niego miejsca w napiętym harmonogramie dnia. Niestety, nieuchronną konsekwencją tej sytuacji jest fakt, że ludziom brakuje podstawowych substancji odżywczych, niezbędnych w zdrowej diecie.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 1)

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej