Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Weź stres pod kontrolę - PROBIO'STICK

Czy przed egzaminem, rozmową kwalifikacyjną, spotkaniem z szefem, podróżą statkiem czy samolotem twój żołądek w sposób szczególny daje o sobie znać? Czy doskwierają ci bolesne skurcze, biegunka, dziwne "burczenie" w brzuchu i ogólny rozstrój żołądka?


WEŹ STRES POD KONTROLĘ = PROBIO'STICK

Wystarczy już jedna saszetka PROBIO'STICKTM dziennie, aby skutecznie zwalczyć dolegliwości żołądkowo-jelitowe wywołane nadmiernym stresem!

Probiocap to opatentowana technologia mikrokapsułkowania, która zapewnia, że szczepy bakterii są odporne na kwaśne środowisko w żołądku i działanie soli żółciowych w jelicie, co gwarantuje niezwykle wysoki wskaźnik przeżywalności bakterii.


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że ponad 450 milionów osób na świecie żyje pod wpływem stresu. Określany jest on mianem "zmory zachodniego świata". Objawiający się bólami brzucha i mdłościami stres może być bardzo bolesny i pogarszać nasze codzienne dobre samopoczucie.


Badania naukowe udowodniły, że zbilansowana mikroflora jelitowa zapewnia dobre trawienie,
a także unikanie wzdęć i słabej perystaltyki. Jest ona również gwarantem prawidłowej higieny jelit oraz skutecznej ochrony przed infekcjami.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej