Archiwum


Weź stres pod kontrolę - PROBIO'STICK

Czy przed egzaminem, rozmową kwalifikacyjną, spotkaniem z szefem, podróżą statkiem czy samolotem twój żołądek w sposób szczególny daje o sobie znać? Czy doskwierają ci bolesne skurcze, biegunka, dziwne "burczenie" w brzuchu i ogólny rozstrój żołądka?


WEŹ STRES POD KONTROLĘ = PROBIO'STICK

Wystarczy już jedna saszetka PROBIO'STICKTM dziennie, aby skutecznie zwalczyć dolegliwości żołądkowo-jelitowe wywołane nadmiernym stresem!

Probiocap to opatentowana technologia mikrokapsułkowania, która zapewnia, że szczepy bakterii są odporne na kwaśne środowisko w żołądku i działanie soli żółciowych w jelicie, co gwarantuje niezwykle wysoki wskaźnik przeżywalności bakterii.


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że ponad 450 milionów osób na świecie żyje pod wpływem stresu. Określany jest on mianem "zmory zachodniego świata". Objawiający się bólami brzucha i mdłościami stres może być bardzo bolesny i pogarszać nasze codzienne dobre samopoczucie.


Badania naukowe udowodniły, że zbilansowana mikroflora jelitowa zapewnia dobre trawienie,
a także unikanie wzdęć i słabej perystaltyki. Jest ona również gwarantem prawidłowej higieny jelit oraz skutecznej ochrony przed infekcjami.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej