Archiwum


Braun Silk-epil Xpressive


Braun Silk-epil Xpressive 7180
cena: 499 PLN
system HairLift, ruchoma główka,
nakładka masująca,
chusteczki łagodzące
Promienny i perfekcyjny wygląd to nie tylko makijaż, ubiór czy doskonale zrobiony manicure! To także gładkość i miękkość skóry, która dzięki delikatnemu działaniu depilatora Braun Silk-epil Xpressive staje się jedwabista i pełna blasku nawet przez 4 tygodnie!


Braun Silk-epil Xpressive to najnowszej generacji depilator dla nowoczesnych kobiet, które pragną cieszyć się niczym nieskrępowaną wolnością i podążać za modą, a także emanować kobiecością i wyglądać olśniewająco każdego dnia.


Dlaczego warto poznać Braun Silk-epil Xpressive? Otóż dzięki 6 przełomowym rozwiązaniom zapewnia on uczucie długotrwałej gładkości i delikatności, sprawiając, iż depilacja staje się czynnością przyjemną i niezwykle szybką.

6 przełomowych rozwiązań Braun Silk-epil Xpressive:

- System Hair-Lift
- Ruchoma główka
- Możliwość mycia pod bieżącą wodą
- Nakładka masująca
- Chusteczki łagodzące
- Możliwość bezprzewodowej pracy

Hair-Lift to unikatowy system, w który wyposażono depilator Braun Silk-epil Xpressive. Odpowiada on za niezwykle dokładną i olśniewającą gładkość nóg, o której marzy każda kobieta. Delikatnie unosi włoski długości nawet 0,5 mm oraz te przylegające do ciała i usuwa je wraz z cebulkami. Wystarczy jeden ruch, aby skóra pozostała aksamitna aż do 4 tygodni.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej