Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Miłość, Wierność i Przyjaźń były sobie razem

W kolekcji STRETCH, znanej włoskiej firmy biżuteryjnej CHIMENTO Miłość, Wierność i Przyjażń występują razem.


Kolekcja ta, to gama naszyjników i bransolet, wyglądem przypominających łuskowaty grzbiet zwierzęcia lub gruby, finezyjnie spleciony sznur wykonany z najlepszej jakości 18 - karatowego złota. Co ważne, tak jak wąż przybiera różne kształty, tak wyroby z linii STRETCH są elastyczne, dzięki czemu zapewniają komfort noszenia, przy równoczesnej dużej możliwości ich kształtowania.


Trzy kolory złota, wykorzystywane w tej kolekcji, to bardzo popularne ostatnio rodowane złoto białe, tradycyjne żółte i powracające do łask złoto czerwone.


Szczególnym zestawieniem jest komplet trzech różnokolorowych bransolet, które w tradycji jubilerskiej symbolizują: Przyjaźń (złoto białe), Wierność (złoto żółte) i Miłość (złoto czerwone).


I tak jak w życiu, w którym Miłość, Wierność i Przyjaźń od zawsze sobie towarzyszą i wzajemnie się przenikają, tak w tym szczególnym zestawieniu wyrobów kolekcji STRETCH połączenie trzech kolorów złota tworzy nierozerwalną, niezwykle harmonijną całość i zaskakuje nietuzinkowym wyglądem.


Zastosowanie specjalnie zaprojektowanych, jedynych w swoim rodzaju i uniwersalnych zapięć we wszystkich wyrobach kolekcji STRETCH, pozwala na dowolne łączenie ze sobą każdego z elementów.


Ceny bransolet i naszyjników składających się na całość kolekcji STRETCH kształtują się od 6 300 zł do 12 570 zł.


Te oraz wiele innych, unikatowych wyrobów marki Chimento można zakupić w salonie "odCzasu doCzasu" w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.


Więcej informacji o CHIMENTO: www.zegarki.info.pl/chimento

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 4.0 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

  • Autor: olena - (2008-01-06 20:08)

    ta bizuteria wyglada jak skora weza


Twój komentarz

więcej


więcej