Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Spa and Sportswear 2007

Projektant Michael Michalsky i Tchibo przedstawiają nową kolekcję Mitch & Co., zatytułowaną Spa and Sportswear 2007. Produkty dostępne są w sklepach i na stoiskach "Tchibo. Co tydzień w nowym świecie".


Kolekcja inspirowana jest jogą i wellness. "Spa nie musi oznaczać nieustannych wizyt w ośrodkach wellness. Wystarczy położyć się w pełnym słońcu, by poczuć się w pełni zrelaksowanym" - tłumaczy koncept drugiej kolekcji Mitch & Co. Michael Michalsky.


"Nasza druga kolekcja Mitch & Co. skierowana jest do ludzi młodych wiekiem i duchem, świadomych mody, którzy mają wyczucie indywidualnego stylu" - wyjaśnia Wioletta Rosołowska, Dyrektor Zarządzający Tchibo Warszawa. W skład kolekcji wchodzą ubrania i akcesoria adresowane do kobiet i mężczyzn. Są to między innymi: bluza do biegania, bluza z kapturem, koszulki, topy, spodnie do biegania, torba sportowa, mata do jogi, klapki damskie i męskie.

Produkty są nowoczesne i ponadczasowe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, według modnych projektów, pomagają wyrazić osobowość. Ubrania charakteryzują się podkreślającymi kształty cięciami, prostym i autentycznym stylem, z którego znany jest Michal Michalsky oraz oryginalnymi kolorami (róż, czerń, biel). Idealnie sprawdzą się zarówno w spa, jak i podczas treningu.


Nowa kolekcja Mitch & Co. Dostępna jest od końca sierpnia w sklepach i na stoiskach "Tchibo. Co tydzień w nowym świecie" do wyczerpania asortymentu.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 4.0 (głosów: 1)

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej