Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Noc poślubna - co dodać, a co ująć, by była wyjątkowa?

Wprawdzie noc poślubna jest mniej skomplikowana niż wesele, ale z pewnością równie ważna. Aby była szczególna i niezapomniana, musi jej towarzyszyć odpowiednia atmosfera, muzyka, oświetlenie i inne szczegóły. Co zrobić, by w tej magicznej chwili szczęściu nieco dopomóc?


żonaci mężczyźni golą się wieczorem


Golarka
Coolskin HQ 7742
cena: 799 zł
Twardy zarost podrażnia skórę partnerki. Jeśli panowie chcą zadbać nie tylko o siebie, ale też o żonę, Philips zachęca do wypróbowania elektrycznej golarki Coolskin HQ 7742. Precyzyjne, szybkie golenie, kilkoma płynnymi ruchami, zapewniają trzy głowice golące, a gładkość i nawilżenie balsam Nivea for Men.


Panie, które lubią lekki zarost u swojego męża, powinny zapoznać partnera z trymerem Philips, np. TurboVac QT 4085. To poręczne urządzenie z kilkoma ustawieniami długości precyzyjnie pomoże w uzyskaniu pożądanego efektu.


ma być kreatywnie

Także o inne części ciała możemy zadbać i to całkiem kreatywnie. Trymer Bikini Perfect Philips kompleksowo pielęgnuje okolice bikini.

Maszynka Bikini Perfect HP 6362
cena: 199 zł
Z nim wycięcie kształtu serduszka czy strzałki nie jest problemem. Dzięki specjalnej, hypoalergicznej siateczce i pojedynczym systemem wstępnego przycinania, wszystkie fantazyjne fryzury można osiągnąć bez podrażnień. Urządzenie goli, przycina i nadaje linię włoskom dzięki trzem końcówkom.


Pomysłowością powinny się wykazać nie tylko panie, ale i panowie! Maszynka Bodygroom TT 2021 Philips szybko, dokładnie i delikatnie usuwa owłosienie z męskiego ciała. Jest wodoodporna i można korzystać z niej pod prysznicem. Trzy wygodnie zmieniane nakładki pozwalają na regulację długości owłosienia. Ładowana przez 8 godzin na specjalnej podstawce maszynka, pracuje do 50 minut - to wystarczający czas nawet dla panów obdarzonym bujnym owłosieniem.


śniadanie do łóżka - oby nie ostatni raz...


Biały lub czarny toster
HD 2686
cena: 369 zł
Niemal równie ważne jak noc poślubna jest pierwsze małżeńskie śniadanie. Menu może być dowolne, liczy się forma, czyli sposób podania do łóżka. Ulubiona herbata lub kawa, tosty, a na deser owoce - to zrobi wrażenie na świeżo upieczonej żonie. Do przygotowania takiego śniadania przyda się nowy zestaw Philips, w skład którego wchodzi czajnik HD 4686 o regulowanej temperaturze podgrzewania wody, toster HD 2686 z ośmioma ustawieniami przyrumienienia pieczywa i przelewowy ekspres do kawy HD 7690.


Czajnik z tego stylowego zestawu daje użytkownikowi możliwość wyboru temperatury wody 40, 60, 80 lub 100 stopni Celciusza. Posiada sygnał dźwiękowy, informujący o zagotowaniu się wody, wskaźnik ilości wody po obu stronach obudowy oraz wyjmowany trzystopniowy element filtrujący, zatrzymujący osady, który można w każdej chwili umyć.


Jeżeli małżonkowie mają ochotę na filiżankę kawy, zestaw Philips zawiera ekspres z regulatorem czasu parzenia MyAroma. Jest to system parzenia kawy z indywidualnymi opcjami. Komfort codziennego użytkowania zapewnia automatyczne wyłączanie po 2 godzinach i wskaźnik konieczności usunięcia kamienia.


Chrupiące tosty nowożeńcy przygotują z tosterem Philips. Prócz 8 ustawień przyrumienienia pieczywa w urządzeniu przydatne okażą się funkcje rozmrażania, podgrzewania i ponownego podgrzewania oraz wbudowany ruszt do opiekania bułek.


Sugerowane ceny detaliczne:

Bodygroom TT 2021 - 199 zł
Biały lub czarny czajnik HD 4686 - 349 zł
Biały lub czarny ekspres do kawy HD 7690 - 359 zł


(źródło: philips.pl)

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 2.0 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

 • Autor: sandrabo - (2007-07-06 16:04)

  Niezle, jednak czegoś mi brakuje... Może chodzi o styl?

 • Autor: justyna - (2007-07-27 13:01)

  O ma być artykuł czy reklama produktów phlipsa bo sama już nie wiem?!

  email  

 • Autor: guci0 - (2007-07-27 16:04)

  @justyna - zapewne jedno i drugie, jak sam dział wskazuje są tutaj zamieszczene ciekawe "nowości na rynku" - na ogół bywa, że tymi nowościami są właśnie różne produkty ;o) Pozdrawiam serdecznie!

  email  


Twój komentarz

więcej


więcej