Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Odchudzanie - 3 kroki każdego dnia

Jak to działa? Wystarczy zadbać o dietę szanując rytm dnia i potrzeby własnego organizmu.

Na program La Karnita Slim składają się trzy rodzaje tabletek ziołowych i grejpfrutowa herbatka wspomagająca odchudzanie. Pijemy ją trzy razy dziennie: rano, w południe i wieczorem, łykając za każdym razem odpowiednią dla danej pory dnia pastylkę.

Czerwoną - tuż po śniadaniu. Guarana i ekstrakt z żeń-szenia dodaje energii, wzmacnia ciało i umysł.
L-tauryna wpływa na wchłanianie witamin i trawienie tłuszczy.

Zieloną tabletkę - zaraz po obiedzie. Zawiera L-karnitynę skutecznie przyspieszającą proces spalania tłuszczu. Chrom ułatwi trawienie białek i zmniejszy zapotrzebowanie na cukier i słodycze.

Żółtą tabletkę zażyj po kolacji. Dzięki ekstraktom z pomarańczy, substancji goryczkowych i flawonoidów ułatwia przyswajanie potrzebnych składników pokarmowych. Nocą wspomaga i przyspiesza trawienie.

La Karnita Slim została opracowana jako suplement bioaktywnej diety odchudzającej. Powlekane, łatwe do połknięcia tabletki z naturalnych, ziołowych składników dostępne są bez recepty. Fenomen w dziedzinie odchudzania stanowi połączenie działania herbatek odchudzających z działaniem tabletek ziołowych. Nowy sposób na zrzucenie kilku niepotrzebnych kilogramów, jest jednocześnie łagodny - nie powoduje sensacji żołądkowych i chroni przed efektem jo-jo.

Program odchudzający przygotowany jest na 7 dni. Optymalne rezultaty osiągniesz dbając o bioharmonię całego organizmu. Oznacza to przede wszystkim regularne posiłki i regularny sen, a także odrobinę relaksu, jak i ruchu, szczególnie na świeżym powietrzu. Po 6 dniach zażywania tabletek organizm stabilizuje się, i tego dnia pijemy tylko herbatkę (dlatego jest jej aż 21 sztuk). Kurację można powtórzyć. Po trzech tygodniach zmień na 7 dni menu, zażywając np. La Karnitę San z beta karotenem - dobrze wpływa na cerę, pozwalając na kontynuowanie diety odchudzającej.

La Karnita Slim to:
               - 21 saszetek herbatki ekspresowej 2 g
               - 18 tabletek ziołowych 630 mg
Sugerowana cena detaliczna: 9,99 zł
Producent: Bio-Active

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 3.7 (głosów: 10)

 RSS komentarzy

  • Autor: pepe - (2007-03-07 22:10)

    Ktos stosowal? dziala? Bardzo chce zrzucic na wiosne choc kilka kilogramow i szukam na to skutecznego sposobu. Dzieki za ewentualne informacje...


Twój komentarz

więcej


więcej