Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Toyota Sygnity World Cup 2008 - V edycja zawodów tuż tuż...Wysokiej rangi, emocjonujące rozgrywki finału ujeżdżenia i skoków w wykonaniu najlepszych zawodników z Europy będzie można obejrzeć w dniach 14 - 16 marca b.r. w warszawskiej Hali Torwar.


Piątej edycji zawodów towarzyszyć będzie nowa, formuła rozgrywania finału ligi. Przybyli na zawody do Polski skoczkowie startować będą bowiem z "otwartym kontem", bez uwzględnienia Podczas zawodów odbędzie się:

dziewięć konkursów w skokach przez przeszkody,

dwa w ujeżdżeniu,

jeden w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi,

pokaz kuców.
punktów zdobytych we wcześniejszych zawodach eliminacyjnych (tak, jak to bywało w latach poprzednich). Oznacza to, iż o trzy miejsca premiowane startem w Finale Pucharu Świata w Goeteborgu rywalizować będzie aż dwudziestu zawodników. Również sobotni konkurs w ujeżdżeniu zapowiada się niezwykle emocjonująco - jego zwycięzca otrzyma prawo startu w Finale Pucharu Świata w sHertogenbosch.


Dotychczas do udziału w zawodach zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników z: Rosji, Węgier, Białorusi, Ukrainy, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Estonii, Belgii i Republiki Południowej Afryki. Pula nagród piątej edycji zawodów wyniesie aż 327 000 złotych.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 1)

 RSS komentarzy

  • Autor: Manka - (2008-03-17 14:02)

    Zawody bomba. I wreszcie zwycięzył Polak! Te trzy dni to wielka uczta dla wszystkich koniarzy! Oby wiecej takich imprez!


Twój komentarz

więcej


więcej