Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Akademia Kobiet Sukcesu


Naszym celem jest:

~ rozprzestrzenianie idei wielowymiarowego sukcesu
~ konsekwentne i systematyczne wspieranie kobiet w rozwoju (bycie impulsem i drogowskazem na ich drodze do rozwoju)
~ zwiększanie pewności i wiary w siebie wszystkich kobiet, które marzą o sukcesie, ale nie mają odwagi po niego sięgnąć
~ inspirowanie poprzez spotkania i warsztaty z ciekawymi ludźmi
~ zachęcanie do aktywności i działania
~ prezentowanie i polecanie wartościowej literatury

Pierwsze trzy z cyklu Konferencji Akademii Kobiet Sukcesu odbędą się w następujących terminach: 4-5 kwietnia 2009, 9-10 maja 2009 oraz 6-7 czerwca 2009 (część merytoryczna - wykłady i panele dyskusyjne - w soboty, praktyczne warsztaty - w niedziele).Akademia będzie się wyróżniać ciekawymi panelami dyskusyjnymi z udziałem znanych kobiet bądź ekspertów w danej dziedzinie - profesorów, psychologów, autorów książek.

Chęć udziału w Akademii wyrazili m.in. Henryka Bochniarz, Iwona Majewska-Opiełka, Wojciech Eichelberger, Andrzej Blikle, Bożena Batycka, Lidia Kalita i Maja Palma, Janina Ochojska, Bożena Walter, Małgorzata Dwornikiewicz, Jaga Hupało, Renata Dziurdzikowska, Halina Kustosz, Zuzanna Celmer, Olga Kozierowska, Barbara Dziedzic i wiele innych.

Będziemy poruszać najbardziej aktualne i istotne dla kobiet tematy - takie jak spełnienie zawodowe, udane życie osobiste, pasje i samorealizacja. Zadbamy o to, by mimo dużej skali konferencji stworzyć uczestniczkom możliwość integracji, szansę systematycznych spotkań w gronie podobnym im kobiet.

Udział w konferencjach będzie bezpłatny.

Szczegóły na stronie http://www.kobietyisukces.pl
Serdecznie zapraszamy!
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 6)

 RSS komentarzy

 • Autor: guci0 - (2009-02-27 15:03)

  Kobiety i sukces, czasem mam wrażenie, że kobiety, bardziej lub mniej zdolne rzadko myślą w tych kategoriach, czyż nie jest tak? Jak to jest z Wami? Zapraszam do dyskusji!

  email  

 • Autor: Blk - (2009-08-02 12:12)

  guci0 - nie jest tak :) ja bardzo często myślę takimi kategoriami i chcę w życiu coś osiągnąć - właśnie jakiś sukces, i mam szczerą nadzieję, że się uda :) może jakąś firmę się założy... ;D

  www

 • Autor: BONI - (2009-08-28 13:01)

  O sukcesie myślę bardzo czesto, prawie w każdej chwili. To oczywiste że, lepiej czuje się kobieta która jest spełniona w każdej sferze życia aniżeli "kura domowa", z którą nawet nie ma o czym podskutować. Oczywiście nie chcę obrazić tu panie które poświęaja się życiu rodzinnemu, bo czasem "kura domowa" też ma swoje cele i hobby. Najważniejsze żeby mieć cel do niego dążyć choćby małymi kroczkami.

 • Autor: guci0 - (2009-08-03 13:01)

  @Blk - wiesz jak to jest, wyjątek potwierdza często regułe, choć bardzo nie lubie gdy ktoś generalizuję. Podzieliłem się moimi spostrzerzeniami, kto wie może kiedyś zmienie zdanie. a może juz zmieniłem ? Pozdrawiam miło!

  email  

 • Autor: Makino - (2009-08-30 17:05)

  Ja myślę od sukcesie cały czas *_* Zdecydowanie nie satysfakcjonuje mnie wczesne małżeństwo, gromadka dzieci i życie na utrzymaniu mojego męża przy jednoczesnym skupianiu się na tym, co ugotować na obiad. Nie chcę nikogo urazić (tak jak ktoś już napisał wyżej) - jednak mnie taki schemat nie pociąga. Moja mama przeżyła swoje życie właśnie w ten sposób. Jest to jedna wielka nuda - dzieci odchowane, a potem co? Całe życie przesiedziała w domu, nie miała żadnych ambicji, po prostu skupiła się na prowadzeniu domu. Teraz jest po rozwodzie w nieszczęśliwym związku i znów jest zależna od faceta finansowo. Dzięki temu wiem, że najważniejsza w życiu jest niezależnosć. Trzeba się rozwijać, pracować na siebie i realizować swoje marzenia! Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mój mąż mnie utrzymuje. Świadomość, że jestem w stanie na siebie zarobić, bez konieczności tłumaczenia się na co wydaję pieniądze czy proszenie się o nie jest mi potrzebna jak powietrze! Bez dwóch zdań :)

 • Autor: Ewa - (2009-12-15 02:02)

  Widać faceta masz do d..y

 • Autor: Anita Wodzyńska - (2010-02-10 12:12)

  Szanowni Państwo, jestem przedstawicielka Agencji PR Sigma. Nasz klient należy do branży urodowej. Chciałabym się zapytać czy mogłabym dostać namiar na kogoś, z Akademii Kobiet Sukcesu (ich strona szwankuje), z kim moglibyśmy się skontaktować w celu ewentualnej współpracy? Pozdrawiam, Anita Wodzyńska

  email  

 • Autor: megi - (2010-04-22 16:04)

  Prowadzę własną firmę od roku, nie mam dzieci, ani męża więc niby pasuje do Waszego modelu. Ale to co piszecie to strzał soboie w koleno. Jak można o kimś kto opiekuje się w domu dziećmi powiedzieć że nie ma ambicji?? Ambicją kobiety nazwanej przez Was "kurą domową" - co jest beznadziejną obelgą i stareotypem jest przeciez wychowanie mądrych, zdrowych dzieci. To mało??? Zawsze coś jest kosztem czegośc. Jesli pracujesz cieżko na sukces 10 lat to nie masz czasu na rodzinę. Ale oceniać jest łatwo!!!

  email  

 • Autor: guci0 - (2010-04-22 17:05)

  @Megi - masz oczywiście rację pisząc, że ważne to, to aby "wychować mądre i zdrowe dzieci". To klucz do sukcesu, również!

  email   www


Twój komentarz

więcej


więcej