Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Expo Silesia rysuje Śląską Mapę Fitness, Zdrowia i Urody

W Sosnowcu uczą żyć zdrowo

Moda na zdrowy i aktywny styl życia przybiera coraz ciekawsze formy. To już nie tylko uprawianie sportu, dieta czy zabiegi kosmetyczne. Potrzeba coraz ciekawszych sposobów spędzania wolnego czasu i oddziaływania na sprawność własnego ciała a tym samym wpływania na dobre samopoczucie, zdrowie i kondycję spowodowały powstanie ważnego działu gospodarki promującego ludzką aktywność.

Targi Fitness, Zdrowie i Uroda KeepFIT, już po raz drugi organizowane w sosnowieckim Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w dniach od 20 do 22 lutego 2009 roku, w szczególnej formie atrakcyjnego festiwalu proponują zwiedzającym zapoznanie się z ofertą producentów i dystrybutorów odzieży sportowej, sprzętu fitness, wyposażenia siłowni, salonów fitness i masażu, producentów suplementów, odżywek, witamin, napojów energetycznych i izotonicznych.

Odrębną ofertę zaprezentują salony kosmetyczne oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków jak również środki odnowy biologicznej, gabinety kosmetyczne, ośrodki medycyny kosmetycznej.
Udział w targach pozwoli zwiedzającym na udział w ciekawych zajęciach sprawdzających kondycję, umożliwi bezpłatne konsultacje z trenerami dietetykami, kosmetologami, udział w seminariach i pokazach.

Kto wie, może pojawimy się tam z naszą kamerą? Może
być ciekawie i interesująco.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej