Archiwum


Kwartesencja gości Kayah

Mieszanie stylów i gatunków, schodzenie z utartych ścieżek, łączenie rozmaitych artystów, którzy na co dzień nie spotykają się ani na scenie, ani nawet na antenie tej samej stacji radiowej - oto kwintesencja Kwartesencji.Kayah
 

- To niewątpliwie akt odwagi,
ale i dowód na "nieskostnienie" i otwartą głowę.

Na duszę oddaną muzyce, a nie stereotypom - mówi o festiwalu Kwartesencja jedna z jego tegorocznych gwiazd, Kayah.Już 9 listopada Kayah wystąpi w warszawskiej Fabryce Trzciny razem z kwartetem smyczkowym. To właśnie Royal String Quartet wymyślił i od pięciu lat organizuje Kwartesencję. Z czwórką młodych muzyków spotkali się na scenie już m.in. Angela Hewitt, Smolik, Kwartet Śląski, Mark Padmore, DJ Lenar, Martin Frost czy Kapela ze wsi Warszawa.
Festiwal KWARTESENCJA 2008


Sala:

Warszawa: Fabryka Trzciny,
CSW Zamek Ujazdowski

05.11.2008 r. - 09.11.2008 r.

Bilety:

Cena: 30-60 zł
Gwiazdy muzycznej alternatywy i gwiazdy filharmonii koncertujące razem - to jest możliwe tylko na Kwartesencji.


Kayah wykona 12 utworów z jej repertuaru, specjalnie zaaranżowanych na ten festiwal przez Krzysztofa Pszonę, Wojciecha Blecharza, Krzysztofa Herdzina i Macieja Zielińskiego.


Podczas wspólnego koncertu Royal String Quartet ze Stephanem Kovacevichem zabrzmi Kwintet fortepianowy Johannesa Brahmsa, a z wiolonczelistą Andrzejem Bauerem - Kwintet smyczkowy Franciszka Schuberta.


Występ Kwadrofonika będzie natomiast spotkaniem z muzyką folkową i ze Świętem wiosny Igora Strawińskiego.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy

  • Autor: Bytka - (2008-11-23 19:07)

    Było zacnie!!:)


Twój komentarz

więcej


więcej