Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Aby żadna Mama, nigdy nie była sama
Justyna, 29-letnia ekonomistka, po powrocie z pracy do domu, zaparza sobie owocową herbatę i siada przy komputerze. Nie będzie jednak pracowała. Jest w szóstym miesiącu ciąży i chce się dobrze przygotować do nowej roli. Internet stał się coraz popularniejszy i można w nim znaleźć odpowiedź na praktycznie każde pytanie.

Justyna wie jednak, że trzeba dobrze weryfikować informacje. Trafiła na portal www.baby-shower.pl. To miejsce właśnie dla niej. Na forum dyskutują doświadczone, młode i przyszłe mamy. Justyna wreszcie może rozwiać swoje wątpliwości, podzielić się swoimi obawami, pozyskać rzetelne informacje na temat ciąży i opieki nad niemowlakiem. Na stronie znalazła też ciekawe linki, dowiaduje się o nowinkach dla kobiet w ciąży, o sprawdzonych kosmetykach do pielęgnacji. Ku jej zaskoczeniu mamy to nie tylko rozmowy o zupkach, pieluchach i kolkach. To kobiety aktywne, pełne energii i ciekawych pomysłów. To tu dowiedziała się o imprezie Baby Shower i za miesiąc będzie miała własną. Spotka się ze swoimi najbliższymi koleżankami i będą razem świętować przyjście na świat jej synka.


Ta internetowa strefa tylko dla mam, dała Justynie poczucie bezpieczeństwa i spokoju, jest kopalnią wiedzy, pomysłów i miejscem gdzie poznała inne cudowne mamy.Portal Baby-Shower.pl miał swoją premierę w październiku 2007 roku. Z okazji roku istnienia portalu, powstała nowa szata graficzna. Pomysłodawcą i twórcą portalu jest dziennikarka Katarzyna Pawłowska, która z sukcesem wprowadziła portal na rynek oraz aktywnie promuje tradycję organizowania imprez Baby Shower w Polsce. Jest także organizatorką większych imprez oraz konferencji dla Pań w ciąży oraz mam, min.:

"Beauty Mama, czyli Mama we wspaniałej formie" 1 kwiecień 2008 Hotel InterContinental, "Mama u źródeł życia" 6 czerwca 2008 Hotel Hilton, "Dbam o zdrowie w ciąży" 30 wrzesień 2008 budynek Focus.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 3)

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej