Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


CIN&CIN POLISH CUP 2008

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego CIN&CIN Polish Cup to dwa wyjątkowe dni dla koneserów tańca.


Rywalizację na najwyższym poziomie gwarantują uczestnicy - 1000 najlepszych par tancerzy z całego świata, które oceniać będzie międzynarodowe jury.Zrealizowane z wielkim rozmachem, największe widowisko taneczne roku dostarczy niezapomnianych wrażeń. W świat profesjonalnego tańca wprowadzą nas: znana tancerka Edyta Herbuś oraz prezenter telewizyjny Mateusz Borek, którzy będą gospodarzami wydarzenia.


"Głosem komentującym" będzie znana z "Tańca z Gwiazdami" Ewa Szabatin, a przez czerwony dywan wprost do "Green Roomu" poprowadzi nas Małgorzata Kosik.

Edyta Herbuś i Marcin Mroczkek,
którzy w wielkim stylu wygrali Taneczną Eurowizję 2008
w Glasgow
zaprezentują swój zwycięski taniec!!


w "Wielkim Pojedynku - Szable kontra Wiosła" swoich sił na parkiecie spróbują olimpijczycy z PekinuPodczas turnieju rozegra się "Wielki Pojedynek - Szable kontra Wiosła", w którym swoich sił na parkiecie spróbują tegoroczni olimpijczycy z Pekinu. Sportowców będą reprezentować szablistki, Mistrzynie Europy 2008, które w Pekinie zajęły 6 miejsce, oraz wioślarze, srebrni medaliści tegorocznych Igrzysk w konkurencji czwórki bez sternika wagi lekkiej.

TRANSMISJA NA ŻYWO W TV4

20.09.2008 w godzinach:
18.00-19.00, 20.00-22.00

21.09.2008 w godzinach:
18.00-19.00, 20.00-22.00

Sala:

Warszawa, Hala Torwar,
ul. Łazienkowska 6a
20-21.09.2008

Bilety:

45-70 zł
Partnerować im będą zawodowi tancerze, znani z "Tańca z Gwiazdami". Wśród par zobaczymy Bartłomieja Pawełczaka, który będzie tańczył z Ewą Szabatin, Pawła Rańdę i Amy Bennett, Łukasza Pawłowskiego z Alessią Surovą, Aleksandrę Sochę i Marcina Olszewskiego, Irenę Więckowską i Tomasza Barańskiego oraz Bognę Jóźwiak, której partnerem będzie Robert Rowiński.


Dodatkowymi atrakcjami show będą m.in. recital Stefano Terrazzino i występ fenomenalnego 12-letniego Kamila Kucharzewskiego, dwukrotnego Vice-Mistrza świata w tańcu electric boogie. Zaśpiewa również gwiazda programu "Jak oni śpiewają" - Patrycia Kazadi.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej