Archiwum

Miejsce na reklamę! Twoją reklamę!


Akademia Zdrowego Rozwoju

Zobacz jak wygląda świat oczami twojego dziecka.


Już po raz 6. rodzice z całej Polski mają okazję odwiedzić Akademię Zdrowego Rozwoju, by zgłębić tajniki rozwoju dziecka i doświadczyć świata jego oczami. W tym roku Akademia wraz z ekspertami Instytutu Pampers zabiera dorosłych przede wszystkim w fascynującą podróż po krainie dziecięcego snu. Od 5. września do 19. października 2008 roku domek Akademii zagości w 15 miastach Polski.


Szósta edycja Akademii Zdrowego Rozwoju poświęcona jest roli snu w psychofizycznym rozwoju dziecka. W pierwszym roku życia nawet dwie trzecie doby upływają dziecku na spaniu. Podczas snu ciało i umysł maluszka rozwijają się bardzo intensywnie.


Eksperci podpowiedzą dorosłym między innymi, jak zapewnić mu komfortowe warunki snu oraz jak radzić sobie z jego sennymi problemami.


Rodzice, przechodząc przez kolejne pokoje domku Akademii, będą mogli wcielić się w rolę małego odkrywcy i na własnej skórze doświadczyć wyzwań, jakie napotyka on każdego dnia i nocy na różnych etapach rozwoju. Na poszczególnych stacjach, przedstawiających kolejne etapy rozwoju dziecka, eksperci Instytutu Pampers będą służyć rodzicom radą, rozwiewając wszelkie wątpliwości dotyczące tajników rozwoju małych dzieci i zachęcając ich do aktywnego stymulowania rozwoju ich pociech.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej



ChceBycPiekna.pl - Reklama

Polecam przejść na fullscreen.
   - daj sobie 5 minut odprężenia, i poczuj się naprawdę dobrze. Codziennie.

Rybki HD, już wkrótce! Płyta
DVD czeka na Ciebie.
Zapamiętaj!

- "Nie tylko Dzieci kochają Rybki".
Bez reklam, zamiast bajek i w ciszy.

Dziękuje!

Paweł Pałczyński
×