Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Chippendales from New York

Dwunastu niewiarygodnie przystojnych, świetnie zbudowanych i rewelacyjnie poruszających się mężczyzn. Kultowy, niepowtarzalny, oryginalny Chippendales. To już nie zespół. To marka. Pożądana na całym świecie, perfekcyjna, luksusowa, elektryzująca.


Jedynie tysiąc kobiet, popijając drinki, będzie miało okazję zobaczyć na żywo fenomenalny show chłopaków z Nowego Jorku. Oprócz kieliszków pełnych bąbelków na każdą z Pań czekają pamiątkowe gadżety i inne atrakcje.
Ten październikowy wieczór w warszawskim klubie Palladium będzie wyjątkowo gorący!


Ceny biletów:

- 170 zł - miejsca siedzące, parter, balkon
- 120 zł - miejsca stojące, parter

Start:

19:00, 06.10.2008 r.

Sala:

Warszawa, Klub Palladium
Zespół powstał w 1978 roku w Los Angeles. W 1983 roku przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie ma siedzibę do dziś. Przez te 30 lat jego członkami byli zawsze najlepsi, najprzystojniejsi tancerze, wyselekcjonowani z tysięcy chętnych, którzy chcieli dołączyć do legendarnej grupy, uwielbianej przez miliony kobiet.


O wielkim zainteresowaniu Chippendalesami świadczy fakt, że oryginalnych składów jest aż osiem, z czego trzy przeznaczone są wyłącznie na rynek amerykański. Ich projekt w Las Vegas "The Ultimate Girls Night Out Show" został okrzyknięty najlepszym męskim występem w tym mieście. A to niemały sukces w oazie hazardu, rozrywki i wielkich pieniędzy. Do tej pory zespół gościł w 150 krajach, dał ponad 35 tysięcy występów.


Przedstawienia Chippendalesów to niezwykłe przeżycie. Profesjonalni tancerze przenoszą kobiety w świat fantazji, skrytych pragnień. Swoim prowokującym tańcem potrafią uwieść dziewczyny młode, jak i dojrzałe, żony, matki, a nawet babcie. Są mistrzami flirtu. Żadna kobieta nie jest w stanie się im oprzeć. Członkowie grupy zapierają dech w piersiach. Muskularne torsy, opalone ciała, urok, erotyzm. Wybuchowa mieszanka, która porywa do zabawy, wzbudza pożądanie.


Zespół zdobył serca kobiet przez idealne połączenie seksapilu i dobrego smaku, czystego erotyzmu i uroku chłopca z sąsiedztwa. W trwającym ponad 100 minut występie nie chodzi o zdejmowanie ubrań, a o ucieleśnienie seksualnych marzeń kobiet w każdym wieku.


Policjant, strażak, lekarz - proszę bardzo. A może gangster, kowboj, robotnik - nie ma problemu. Wszystko po to, aby usatysfakcjonować płeć piękną.


Krzyk, pisk, histeria, pożądanie - tak można określić reakcje na wyszukane popisy Chippendalesów. Nie ma mowy o biernym patrzeniu na widowisko. To, co tancerze prezentują na scenie porwie do zabawy nawet najbardziej oziębłą widownię. A moment, w którym wchodzą pomiędzy rzędy, rozgrzewa do czerwoności już i tak ekscytującą się publiczność. Za każdym razem kilka dziewczyn ma szansę doświadczyć pełnej bliskości idealnego ciała jednego z członków grupy, podczas wspólnego tańca na scenie.

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej