Archiwum


Bananowe inspiracje podniebienia

Jak przemienić swoją starą i nudną kuchnię w kuchnię swoich marzeń? Jak wygrać pełne inspirujących przepisów książki kucharskie?


To proste! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić minimum kilogram bananów Chiquita (w sklepach biorących udział w promocji), wypełnić i wysłać kupon zgłoszeniowy w postaci koperty, znajdujący się przy stoisku z bananami Chiquita i zachować paragon. Nadesłane kupony, wraz z paragonem, to nagroda gwarantowana w postaci książki kucharskiej Chiquita (dla pierwszych 4 tysięcy osób). Aby wygrać nagrodę główną - aranżację kuchni marzeń, należy wraz z paragonem przesłać swój oryginalny, ciekawy przepis na danie / deser / koktajl z bananów - im bardziej pomysłowo, tym lepiej! 

Jedząc banany pożywiamy nasze twórcze moce!

Banany zawierają wiele pożywnych składników: minerały, witaminy, węglowodany.

Sekretnym składnikiem jest tryptofan - aminokwas - który zamieniany jest w organizmie w serotoninę - naturalny "hormon szczęścia", dzięki któremu czujemy się zrelaksowani i zadowoleni.

Promocja przypominającą smaki lata wystartuje od października. Pobudzi kulinarną wyobraźnię i zachęci do kreacji bananowych przysmaków. Akcja ma zainspirować miłośników dobrego jedzenia do włączenia do swojego stałego menu bananów. Na rozsmakowanych twórców czekają wspaniałe nagrody - 4 tysiące inspirujących książek kucharskich Chiquita oraz nagroda główna - aranżacja kuchni marzeń.


Dla zainteresowanych szersze informacje będą dostępne na stronie internetowej: www.chiquita.pl

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej