Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Bananowe inspiracje podniebienia

Jak przemienić swoją starą i nudną kuchnię w kuchnię swoich marzeń? Jak wygrać pełne inspirujących przepisów książki kucharskie?


To proste! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić minimum kilogram bananów Chiquita (w sklepach biorących udział w promocji), wypełnić i wysłać kupon zgłoszeniowy w postaci koperty, znajdujący się przy stoisku z bananami Chiquita i zachować paragon. Nadesłane kupony, wraz z paragonem, to nagroda gwarantowana w postaci książki kucharskiej Chiquita (dla pierwszych 4 tysięcy osób). Aby wygrać nagrodę główną - aranżację kuchni marzeń, należy wraz z paragonem przesłać swój oryginalny, ciekawy przepis na danie / deser / koktajl z bananów - im bardziej pomysłowo, tym lepiej! 

Jedząc banany pożywiamy nasze twórcze moce!

Banany zawierają wiele pożywnych składników: minerały, witaminy, węglowodany.

Sekretnym składnikiem jest tryptofan - aminokwas - który zamieniany jest w organizmie w serotoninę - naturalny "hormon szczęścia", dzięki któremu czujemy się zrelaksowani i zadowoleni.

Promocja przypominającą smaki lata wystartuje od października. Pobudzi kulinarną wyobraźnię i zachęci do kreacji bananowych przysmaków. Akcja ma zainspirować miłośników dobrego jedzenia do włączenia do swojego stałego menu bananów. Na rozsmakowanych twórców czekają wspaniałe nagrody - 4 tysiące inspirujących książek kucharskich Chiquita oraz nagroda główna - aranżacja kuchni marzeń.


Dla zainteresowanych szersze informacje będą dostępne na stronie internetowej: www.chiquita.pl

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej