Archiwum


"Wracam do pracy"

Jesteś niepracującą mamą i chciałabyś wrócić do pracy? Weź udział w bezpłatnych szkoleniach zawodowych. Przez cały wrzesień fundacja MaMa i portal Pracuj.pl w ramach akcji "Pracodawcy dla aktywizacji" będą organizować warsztaty.
Akcja ma na celu aktywizację tych grup społecznych, które nie są obecne lub są ale w niewielkim stopniu, na rynku pracy. W tym roku są to kobiety, młode matki, które po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym mają problem z powrotem do pracy. Szkolenia "Wracam do pracy" są przeznaczone dla matek dzieci do lat 3.


Szkolenia odbędą się w:

Warszawie
(8-9 września 2008 r.)

Łodzi
(15-16 września 2008 r.)

Białymstoku
(22-23 września 2008 r.)
Portal Pracuj.pl, finansujący przedsięwzięcie przeznacza 2 złote z każdego ogłoszenia, opublikowanego na jego stronach w wybranym miesiącu na szkolenia zawodowe. Podczas III edycji akcji "Pracodawcy dla aktywizacji" zgromadzono ponad 36 tys. zł, które w całości zostaną przekazane na doskonalenie zawodowe mam.


Dwudniowe szkolenia odbędą się w Warszawie, Łodzi oraz Białymstoku, a poprowadzą je wykwalifikowane trenerki współpracujące z Fundacją MaMa. Na czas szkoleń organizatorzy zapewnią profesjonalną opiekę nad dziećmi.


Program dwudniowych szkoleń opiera się na pracy z zasobami, które każda mama posiada i które należy tylko w sobie odkryć i odpowiednio wykorzystać przy włączaniu się w rynek pracy. Dodatkowo występują także elementy pracy z talentami oraz doradztwo zawodowe.
strony:

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej