Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Każda nastolatka ma szansę

Już w marcu nastolatki z całej Polski będą miały szansę wystartować w Międzynarodowym Konkursie Elite Model Look. W lutym ruszyła strona internetowa konkursu, a 15 i 16 marca zainteresowane dziewczyny będą mogły wziąć udział w castingach, które odbędą się w 10 największych miastach Polski.

Nagrodą
główną
Elite Model Look 2008 jest kontrakt o łącznej
sumie 1 miliona Euro

oraz

nawiązanie 3- letniej współpracy
z
najlepszymi
domami mody
Pokazy wielkich kreatorów w Paryżu, Rzymie czy Mediolanie, sesje zdjęciowe dla najsławniejszych magazynów to przygoda, która może spotkać finalistki Elite Model Look Polska. Karierę modelek rozpoczęły już zwyciężczynie poprzednich polskich edycji - Ania Porzuczek, Róża Kopczyńska czy Milena Cichecka.


Laureatki tegorocznego konkursu, tak jak ich poprzedniczki, wyłonione zostaną spośród ponad 15 tysięcy kandydatek. Oprócz możliwości rozpoczęcia kariery w świecie mody Polki wezmą udział w światowym Finale Konkursu.


Elite Model Look to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie MODELINGU. Konkurs organizowany jest od 25 lat w ponad 50 krajach (w Polsce od 6 lat) i do tej pory wzięło w nim udział ponad 7 mln kandydatek.


Naomi Campell i Linda Ewangelista to jedne z wielu top modelek, które zawdzięczają karierę marce Elite, najsłynniejszej i największej agencji modelek na świecie.

"Niezmiernie cieszymy się, iż w tym roku również spotkamy się z tysiącami młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Od lat pomagamy dziewczynom w wydobyciu atutów własnej osobowości i urody. Dzięki Elite Model Look stwarzamy odpowiednie warunki - uczymy ich wiary w siebie i własne możliwości, jednocześnie udowadniając, że przy wysiłku i ciężkiej pracy można osiągnąć wszystko. Polki to piękne kobiety i wiele młodych dziewcząt ma szansę na międzynarodową karierę. Co rok stajemy przed bardzo trudną decyzją - które z tylu dziewcząt zakwalifikować do ścisłego finału..." mówi Agnieszka Stańczyk-Małecka, Dyrektor Konkursu w Polsce.


Formuła konkursu Elite Model Look 2008 pozostała bez zmian.

Jedyną zmianą wprowadzoną w tym roku, jest określenie minimalnego wieku uczestniczek na skończone 15 lat.

Kwalifikacje obejmuję trzy etapy - castingi, półfinały, finały regionalne oraz Galę Finałową.
Pierwszy etap konkursu (weekend 15-16 marca 2008 r.) przewiduje dwudniowe eliminacje przeprowadzane w 10 centrach handlowych na terenie całej Polski.


Jury, w którego skład wchodzą profesjonalni "scouci" Elite International, wyłonią po 20 kandydatek z każdego miasta, które w kolejnych etapach zaprezentują się na jednodniowych pokazach mody.


Laureatki, zanim wezmą udział w Gali Finałowej, przejdą profesjonalne szkolenie w Elite Model School. Nad ich przygotowaniami czuwać będą specjaliści od wizażu, fotografii, styliści i choreografowie.


Z roku na rok Konkurs Elite Model Look cieszy się coraz większą popularnością. Zwyciężczynie ubiegłorocznej edycji Dagmara Białczak i Milena Cichecka, do dziś rozwijają swoje umiejętności pod okiem światowej sławy projektantów.

10 miast - 10 szans
Centa Handlowe, w których odbywać się będą castingi, półfinały i finały:

Warszawa: CH Targówek, ul. Głębocka 15

Wrocław: CH Borek, al. Gen. J. Hallera 52

Gdańsk: CH Morena, ul. Schuberta 102a

Szczecin: CH Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 42

Łódzi: CH Guliwer, ul. Kolumny 6/36

Krakow: CH Zakopianka, ul. Zakopiańska 62

Lublin: Galeria Lubelska, ul. Witosa 6

Bydgoszcz: CH Glinki, ul. Jana Pawła II 115

Gliwice: GH Arena, al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1

Białystok: Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 2)

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej