Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum


Pilnuj Drinka w Krakowie

W Krakowie rozpoczyna się ogólnopolska akcja "Pilnuj Drinka", której celem jest zwrócenie uwagi na zagrożenia jakie niesie ze sobą pigułką gwałtu oraz propagowanie odpowiedzialnej i bezpiecznej zabawy. Pomysłodawcą akcji jest Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, partnerem w Małopolsce Stowarzyszenie MANKO.

300 plakatów promujących akcję pojawi się niedługo w krakowskich uczelniach wyższych, akademikach, dyskotekach, pubach, barach nocnych, wszystkich miejscach, w których gromadzą się młodzi ludzie. Przekaz kampanii "Pilnuj Drinka" przestrzega głównie przed GHB, czyli potocznie zwaną "pigułką gwałtu", ma jednak szerszy cel - wzmocnienie czujności młodych na działania środków odurzających.

GHB - bezbarwny i bezwonny narkotyk, powodujący utratę świadomości coraz częściej pojawia się w polskich / krakowskich klubach, pubach, dyskotekach.

Jest wykorzystywany do oszołomienia upatrzonej osoby w celach przestępczych,
z których najczęstszymi są gwałt, kradzież, uzyskanie danych jak numer konta, czy numer PIN karty bankomatowej.

Przed działaniem pigułki gwałtu można ustrzec się badając drink specjalnym drinktestem, najlepszą ochroną jest jednak odpowiedzialna zabawa i ograniczone zaufanie w stosunku do nieznajomych. Bardzo ważna jest edukacja i świadomość, że może to spotkać każdego.

W akcję w Małopolsce włączyły się do tej pory media studenckie, w tym Miesięcznik MANKO, BIS, Konspekt, Nowy Legion, Mixer, Nasza Politechnika, Patos, Plus Ratio i Radio 17. Informacje ukazywać się będą również na portalach klubowych, studenckich, miejskich i w prasie lifestylowej (Moveout).

 

Oceń produkt

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 2)

 RSS komentarzy


Twój komentarz

więcej


więcej