Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

uziemienie to połowa sukcesu

Komputer powinien być podłączony do prądu za pośrednictwem odpowiednio uziemionej listwy zasilającej. Takie zabezpieczenie w większości przypadków uchroni przed utratą danych wskutek przepięcia np. w czasie burzy. Listwy nie zapewniają jednak 100 procentowej ochrony.


na kolanach


Jeśli masz laptopa, nie trzymaj go na kolanach czy pościeli, utrudnia to przepływ powietrza przez wywietrzniki umieszczone z boku lub na spodzie obudowy.


nie majsterkować

Podczas upałów nie wolno ściągać elementów obudowy komputera. Najlepsze chłodzenie daje odpowiednio zaprojektowana zamknięta obudowa. Aby spełniała swoje zadanie upewnij się, czy wyloty obudowy są drożne i w razie potrzebny usuń z nich kurz.

____________________________________

Jeśli nie uda ci się zastosować wszystkich rad i dojdzie do utraty danych, to nie zakładaj, że przepadły one bezpowrotnie. Nie bierz się za rozmontowywanie i samodzielne naprawy uszkodzonego sprzętu. Nie próbuj włączać ani osuszać zalanego komputera grzejnikiem czy suszarką. W takiej sytuacji najlepiej zawiń zalany nośnik w wilgotne ręczniki i jak najszybciej dostarcz do laboratorium odzyskiwania danych.
strony:

Anna Gronig (źródło: ontrack.pl)

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 29 Czerwca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.0 (głosów: 2)

 RSS komentarzy

 • Autor: Spoyla - (2007-08-18 11:11)

  "wyłączać czy nie?" - szansa na spalenie się komputera w bloku mieszkalnym jest bliska 0 dlatego nie trzeba tak panikować:)

  "unikaj wilgoci" - mój stoi od 6 lat pod starym, nieszczelnym oknem i nic z nim się nie dzieje:) - nie trzeba panikować

  "wentylacja" - wpomieszczeniu musiałoby być ponad 50 stopni żeby się zaczął przegrzewać, nawet grając w gry wysokoobciążające komputer. - bez paniki

  "rób kopie" - hmmm... bez sensu:P róbcie kopie kiedy chcecie. Dyskowi nic się nie stanie.

  "uziemienie to połowa sukcesu" - to XXI wiek, wszystkie listwy są uziemione. chyba że ktoś nie remontuje mieszkania od 20 lat

  "na kolanach" - wszystko zależy od marki laptopa. jeżeli posiada się powszechnie usnane marki jak IBM, hp czy assus to jedyna dolegliwość po trzymaniu laptopa na kolanach to rozgrzane kolana.

  "nie majsterkować" - też bez paniki, mój stoi od 3 lat otwarty bo ciągle coś wsadzam i wyjmuje i ma się dobrze.

  podsumowując - tekst przesadzony, i to ostro.

   

więcej


więcej