Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

ryzyko
Najmniej ryzykownym zabiegiem jest laser, ale nie można go stosować przy zmianach rakowych, a także w niektórych innych przypadkach. Jedynym nieprzyjemnym skutkiem zabiegu są przetarcia na skórze, które jednak szybko znikają.

Najbezpieczniejszą metodą ze względów zdrowotnych jest wycięcie, które pozwala na przeprowadzenie precyzyjnych badań wycinka pod kątem onkologicznym. Niestety po takim zabiegu zawsze pozostają blizny, które można oczywiście zmniejszać i rozjaśniać preparatami aptecznymi.

Krioterapia jest zabiegiem najtańszym, ale także najbardziej czasochłonnym i najmniej skutecznym. Ból można opanować, ale ze względu na nieprecyzyjność wymrażania, zdarza się często, że narośl odrasta.


ceny
Badanie histopatologiczne kosztuje ok. 50-100 zł, ale można je również wykonać za darmo w szpitalu, jeśli skieruje nas na nie dermatolog.

Wycięcie znamienia to koszt około 150-400 zł za jedno znamię, lub za darmo, jeśli korzystamy z publicznej służby zdrowia i jeśli istnieje ryzyko raka skóry.

Za laser zapłacimy 30-70 zł w gabinetach kosmetycznych i 200-500 zł w gabinetach dermatochirurgii, gdzie są w to wliczone wszystkie niezbędne badania.

Krioterapia jest tania. Pojedyncze wymrażanie kosztuje 6-15 zł, a ok. 70 zł cała seria zabiegów. Można ją również wykonać w niektórych salonach kosmetycznych.
strony:

Agata Legan

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 26 Lutego   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.6 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

więcej


więcej