Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

przeciwwskazania
Podstawowymi przeciwwskazaniami, jak przy większości zabiegów, są ciąża i cukrzyca oraz zaburzenia krzepnięcia krwi. Jeżeli decydujemy się na laser, musimy pamiętać także o tym, że jest on niedopuszczalny dla osób stosujących leki zwiększające wrażliwość na światło. Przed zastosowaniem lasera lekarz powinien również sprawdzić, jaki mamy typ skóry. Dla niektórych typów zabieg ten może być niebezpieczny. Ważne jest ponadto, abyśmy się przedtem nie opalali.

W przypadku podejrzenia czerniaka znamion nie usuwa się ani laserowo, ani przy zastosowaniu krioterapii. W takim wypadku chirurgia jest jedyną metodą.


rodzaje zabiegów:
Wykonuje się je ze znieczuleniem miejscowym, dzięki czemu są całkowicie bezbolesne.
CHIRURGIATradycyjne wycinanie skalpelem. Czasami rana boli jeszcze przez kilka godzin po zabiegu, ale pomagają na to niewielkie dawki leków przeciwbólowych. Opatrunek nosi się przez 5 - 14 dni. Bezwzględnie należy wtedy unikać naciągania skóry w danym miejscu, gwałtownych ruchów i moczenia opatrunku. Zalecane jest także, aby na 6 miesięcy zrezygnować z opalania.LASERŚwiatło lasera niszczy zmiany na skórze. Metoda ta nie pozostawia żadnych blizn. Zazwyczaj stosuje się od 1 do 3 sesji, które trwają od 10 minut do nawet 2 godzin, w zależności od wielkości i rodzaju narośli czy przebarwienia. W miejscu działania lasera przez kilka dni nosi się plastry.KRIOTERAPIALeczenie zimnem. Najpopularniejsze i najbardziej skuteczne w przypadku wystających zmian skórnych (różnego rodzaju narośli, brodawek). Polega na wymrażaniu skóry w miejscu zmienionym za pomocą wacika lub aplikatora. Zabieg powtarza się wielokrotnie i trzeba się liczyć z powstaniem długo gojących się ran (tzw. pęcherzy odmrożeniowych).
strony:

Agata Legan

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 26 Lutego   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.6 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

więcej


więcej