Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

cafe / restaurant

Na kawę warto zajrzeć do Cafe 6/12 lub Czułego Barbarzyńcy (Best Cafe).


Najlepszej polskiej kuchni uświadczymy w restauracjach Belvedere i Tradycja (Best Polish Cusine), zaś włoskiej w San Lorenzo i Rondo Royal (Best Italian Cusine).



Tomo



Z kolei najlepsze i tak modne ostatnimi czasy sushi skosztujemy w Tomo Sushi lub Ginza (Best Sushi). Dania kuchni międzynarodowej najlepiej smakują w restauracjach La Rotisserie i Boathouse (Best International Cusine).


Na lunch lub coctail warto zajrzeć do restauracji Sense lub Papaja (Best Date Restaurant).



Sense Cafe



Najlepszą obsługą mogą pochwalić się restauracje Dom Polski i Ale Gloria (Best Service). Jeżeli wybieramy się na business lunch, to powinniśmy wybrać Downtown Restaurant lub LemonGrass. Najlepszym miejscem na niedzielny brunch są Fusion i Meza.


Najsłodszymi deserami uraczą nas Słodki...Słony i Bristol Cafe. Wśród najbardziej interesujących miejsc, które w ostatnim roku pojawiły się w Warszawie nagrodzone zostały Restauracja Rondo Royal i salon Likus Concept Store.


wine

Dla degustatorów win celem odwiedzin powinny być Mielżyński Winebar i KOM (Best Wine Bar). Pyszne cocktaile i drinki wypijemy w Porto Praga lub Sense (Best Coctails).


Porto Praga




strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 30 Października   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 5.0 (głosów: 3)

 RSS komentarzy

  • Autor: Renka - (2009-01-22 13:01)

    w ubieglych latach nagrody dostawala tez zawsze Biosfeera, jako najlepsza restauracja wegetarianska - w tym roku uznali chyba, ze poniewaz wciaz jest jedyna w warszawie nie ma sensu tego ciagnac :D - ale wciaz jest tu pysznie, wlasnie tu siedze i nadal jest to moim ulubionym miejscem- zawsze pysznie, świeżo i z pomysłem, zdrowo a smakowicie. dodać do tego wnętrze i mozliwosc popracowania na laptopie przy spokojnej muzyczce no i swietną sale na gorze, ktora wynajmujemy czasem na imporezy i warsztaty - i jestem wierna Biosfeerze, nagroda czy nie :)

     

  • Autor: olka - (2013-08-28 10:10)

    Zapraszam na nowy portal gdzie wszyscy zainteresowani tematyka ezoteryczną mogą spotkać się na darmowym czacie lub tez obejrzeć darmowe wykłady prowadzone przez doradców. Jest również możliwość powróżenia sobie z kart tarota i wiele innych.  http://astrokamera.pl/

     

więcej


więcej