Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

depilator?
wosk?
golarka?


Obecnie domowych sposobów usuwania zbędnego owłosienia jest kilka, ale najbardziej skuteczna jest depilacja przy użyciu depilatora.


Dlaczego? Głównie ze względu na jej wyższość nad depilacją woskiem. Depilator usuwa włoski nawet o długości 0,5 mm, podczas gdy wosk krótszych niż 2 mm nie usunie.


Ponadto depilacja mechaniczna jest znacznie szybsza, a skóra pozostaje gładka aż do 4 tygodni, czyli wielokrotnie dłużej niż w przypadku golenia na mokro, gdzie już po jednym dniu czynność należy powtórzyć.


Od czasów świetności starożytnego Egiptu, przez kobiecą rewolucję w XIX wieku, a następnie przez lata popularności "dziewczyn z okładek" aż do dzisiaj gładka, wydepilowana skóra jest wyznacznikiem piękna, swobody i kobiecości.

strony:

oprac. Anna Konstanty (źródło: Kanony piękna K. Mulvey, wyd. 2001, Arkady)

Dodaj komentarz

Dodany: Środa, 2 Kwietnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 2.5 (głosów: 2)

 RSS komentarzy

 • Autor: Madzik - (2010-09-09 12:12)

  Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś fajny salon z depilacją woskiem w Warszawie? Zależy mi, żeby było szybko. Na co zwracać uwagę? i co myślicie o depilacji brazyliskiej??

   

 • Autor: LADYY - (2010-09-09 12:12)

  Madzik ja chodzę do Time for Wax, to sięć salonów. Baardzo profesjonalny i nie trzeba się umawiać. Robią tam tylko depilację, między innymi brazylijską. Ja się skusiłam i jestem zachwycona. Czuję się świeża i zadbana, a włoski wolniej odrastają, bo używam balsamu opóźniającego odrastanie. Ma zapach czekolady z poziomką i można go dostać w salonie

   

 • Autor: Anka - (2010-11-16 19:07)

  A wiedziałyście, że niechciane owłosienie można usuwać również lekami w kremie z eflornityną? Moja koleżanka dostała ostatnio na hirsutyzm Vaniqę jako wspomaganie kuracji i po miesiącu już widać efekty.

   

 • Autor: Lidia - (2010-12-14 20:08)

  Ja osobiście nie słyszałam i nie do końca wiem jakby miało to działać :) Ale dobrze chyba, że są takie niekonwencjonalne metody leczenia jeśli tylko są skuteczne.

   

 • Autor: Karinka - (2010-12-26 20:08)

  A to prawda, że stosując te kremy z eflornityną można się nabawić trądziku?

 • Autor: Karinka - (2010-12-29 20:08)

  Oficjalne badania mówią tak:
  "Zgłaszane działania niepożądane dotyczyły głównie skóry, były w większości wypadków łagodne oraz ustępowały bez leczenia i bez konieczności przerywania stosowania preparatu Vaniqa.Najczęściej zgłaszanym objawem niepożądanym był trądzik, w większości przypadków - lekki. W badaniach kontrolowanych z zastosowaniem podłoża preparatu (n= 594) trądzik zanotowano w okresie wyjściowym u 41% pacjentek. Pogorszenie nastąpiło u 7% pacjentek stosujących preparat Vaniqa i u 8% pacjentek stosujących podłoże preparatu. U pacjentek, w u których nie zanotowano trądziku w okresie wyjściowym, trądzik wystąpił w podobnej relacji (14%) w obu grupach (w grupie leczonej preparatem Vaniqa i w grupie otrzymującej podłoże preparatu)."

  Chyba każdy powinien samemu ocenić czy jest to dużo czy mało. Wg mnie zalet jest tak wiele, że przykrywają całkowicie ew. działania niepożądane.

 • Autor: Suzi - (2011-07-08 13:01)

  W zyciu nie szpikowalabym się lekami by pozbyc sie owlosienia! Oczywiscie nie mowię o jakims corobowym i nadmiernym owloscieniu ale o zwyklym usuwniu włosów z nog, pach czy bikini. Dla mnei najlepsza metoda to wosk, zwłaszcza ze teraz pojawil sie w PolsceLycon. Praktycznie bezbolesny, na bazie olejkow aromatycznych i naturalnych woskow. Ja chodze do B&B Clinic na Grzybowskiej - polecam!

   

więcej


więcej