Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

muskularni mężczyźni

Sport cieszy się większą popularnością wśród mężczyzn, mimo to znaczna większość (83%) spośród 10 000 młodych kobiet nie uważa sportu za męską domenę. Przeciwnie. Niemal pięćdziesiąt procent stwierdza, że udział kobiet w sporcie jest niedoceniony, a dwie piąte uważa, że środowisko sportowe jest nadmiernie zdominowane przez mężczyzn.


Jednak niekiedy sport faktycznie wydaje się być kojarzony z męskością. Niewątpliwie w Rosji i Wielkiej Brytanii znaczna liczba dziewcząt biorących udział w badaniu obawia się utraty kobiecości wskutek uprawiania sportu. Ponadto, szczególnie młode Turczynki, Włoszki i Rosjanki boją się, że uprawiając sport będą zbyt muskularne. Natomiast angielskie dziewczęta twierdzą, że nie uprawiają sportu, gdyż z tego powodu nadmiernie się pocą.


pewność siebie a makijaż

Na podstawie wyników przeprowadzonych badań trudno nie wyciągnąć wniosku, że Europejki w wieku od 16 do 30 lat są pewne Kobiety uprawiające sport uznają, że ćwiczenia fizyczne zwiększają ich pewność siebie, przy czym niemal połowa z tych kobiet woli nabierać większej pewności siebie zajmując się sportem, niż kupując kosmetyki lub odzież.
siebie. 82 procent kobiet, które uczestniczyły w badaniu, jest z siebie dumnych, a 72 procent z nich jest pewnych siebie. Najpopularniejsze sposoby zdobycia jeszcze większej pewności siebie to stawianie sobie celów i podejmowanie prób ich osiągnięcia, podejmowanie nowych inicjatyw lub planowanie dokonania czegoś nowego i, co zaskakujące, malowanie się i kupowanie ubrań.


o badaniach

Badanie przeprowadzono w dziewięciu krajach europejskich: Holandii, Hiszpanii, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Turcji i Rosji.
strony:

Marta Tuszyńska

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 26 Lutego   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 2)

 RSS komentarzy

więcej


więcej