Archiwum

salseros do boju!


Kursy salsy prowadzone są nie tylko w szkołach wyspecjalizowanych w tym kierunku. Ceny pojedynczych zajęć wahają się od 20 do 35 złotych. Na szczęście szkoły oferują możliwość zakupu karnetu ze zniżką na cały cykl zajęć.


Do rozpoczęcia nauki nie trzeba się wcale specjalnie przygotowywać. Wystarczą wygodne buty o śliskiej podeszwie i ubranie, które nie krępuje ruchów. Kiedy uznamy, że ten taniec to coś dla nas, możemy zaopatrzyć się w obuwie taneczne treningowe. Do wyboru mamy buty z miękkiej skóry na płaskiej podeszwie, zwane jazzówkami albo profilowane obuwie, czyli tzw. sneakery. Na występy lub imprezę możemy kupić buty pokazowe, czyli specjalne sandały z podeszwą o zróżnicowanej twardości.


Obuwie najlepiej zamawiać przez internet indywidualnie, lub grupowo za pośrednictwem instruktora. W drugim przypadku cena jest znacznie niższa. Szczęśliwcy z dużych miast mają dostęp do sklepów na miejscu.
strony:

koralgola

Dodaj komentarz

Dodany: Czwartek, 24 Stycznia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 3.8 (głosów: 10)

 RSS komentarzy

 • Autor: alesia - (2008-01-25 19:07)

  szukam w Warszawie dobrego instruktra / instruktorki salsy na poziomie srednio zaawansowanym, znacie kogos wartego polecenia?

 • Autor: tigerbengalski - (2008-01-26 13:01)

  " bliski kontakt z przypadkowym partnerem" ;) "partnerka nie wie jaki bedzie nastepny ruch partnera ale pomimo tego tanczy" - no to niezla jazda :D

   

 • Autor: alka - (2008-01-31 14:02)

  salsa jest super! szkoda tylko, ze karanwal sie juz konczy

 • Autor: anva - (2008-03-16 18:06)

  poprawiam nie ''bachmata'' tylko BACHATA ;D
  Salsa jest magiczna tańcze w formacji solo i jest cuuudownie :)

 • Autor: a - (2009-04-16 15:03)

  do kitu, sala zatloczona, "przpadkowy partner" to spocony grubasek bez poczucia rytmu, ktory nie umie tanczyc. not for me

więcej


więcej