Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

jak powstaje zielona herbata?

Są to liście, których nie poddaje się procesowi fermentacji. Od razu po zerwaniu suszy się je, dzięki czemu zachowuje ona wiele cennych składników. A smak zielonej herbaty jest delikatniejszy od czarnej.
Longjing
www.tea4u.eu
Longjing

Uważana jest za najlepszą chińską zieloną herbatę, zawiera duże ilości witaminy C, aminokwasów oraz katechin, związków, które nie tylko wykazują właściwości antyrakowe, ale również obniżają poziom cholesterolu we krwi.


Aby przygotować longjing jedną łyżeczkę herbaty należy zalać wodą, której temperatura wynosi 65-80 stopni Celsjusza. Potem trzeba wylać esencję i ponownie zalać herbatę czystą wodą, a to dlatego, że do spożycia nadaje się dopiero herbata od drugiego parzenia. Parzenie powinno trwać trzy do pięciu minut.
Sencha
www.eherbata.pl
Sencha

Jest to najbardziej popularny rodzaj japońskiej zielonej herbaty. Podobnie, jak w przypadku innych zielonych herbat, powinno się ją parzyć w wodzie o temperaturze 80 stopni Celsjusza dwie lub trzy minuty. 
strony:

mdm

Dodaj komentarz

Dodany: Wtorek, 20 Listopada   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.7 (głosów: 16)

 RSS komentarzy

więcej


więcej