Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Sposób na leniwy brzuch

Cywilizacja sprawia, że żyjemy coraz wygodniej i dostatniej. Płacimy jednak za to surową karę. Depresje, otyłość, bezsenność czy nerwice, to współczesne epidemie, spowodowane ciągłym stresem i pośpiechem.

Narzekasz na bóle brzucha? Jesteś wiecznie zmęczona, osłabiona, brakuje ci sił i wszystko cię drażni? W szczególności to, że spodnie, w które jeszcze rano mieściłaś się bez problemu, nagle jakby skurczyły się o kilka centymetrów, a twój brzuch wygląda jakbyś za kilka miesięcy miała zostać mamą? Masz mnóstwo obowiązków, jesteś zabiegana i zazwyczaj brakuje ci nawet czasu na porządne śniadanie? Być może nie należysz do leniwych, ale twoje jelita prawdopodobnie tak!


wszystkiemu winny stres

Cywilizacja sprawia, że żyjemy coraz wygodniej i dostatniej. Płacimy jednak za to surową karę. Depresje, otyłość, bezsenność czy nerwice to współczesne epidemie, spowodowane życiem w ciągłym stresie i pośpiechu. Kolejnym wstydliwym utrapieniem ponad połowy ludzkiej populacji są kłopoty z wypróżnianiem i tzw. "syndrom leniwego jelita".


tam gdzie król chodzi piechotą

Zaczyna się zazwyczaj niewinnie. Rano nie mamy czasu nawet na filiżankę kawy, a co dopiero na dłuższą wizytę w łazience. Odkładamy tę potrzebę na później i tu pojawia się nasz pierwszy błąd ponieważ jelita są najbardziej aktywne właśnie tuż po przebudzeniu. W publicznej toalecie czujemy się skrępowani, albo w ferworze pracy zapominamy, że w ogóle nam się chciało...


tak mi słabo, tak niedobrze

Z czasem zatracamy naturalny odruch wypróżniania się. Jelita staja się coraz bardziej leniwe i dochodzi do tzw. zaparć nawykowych, a wtedy pokarm może zalegać nawet do trzynastu dni! Stąd to uczucie przepełnienia żołądka. Ale to nie wszystko.


Toksyny, które powinniśmy wydalić, są wchłaniane przez organizm, co powoduje toksemię ogólnoustrojową. Objawia się ona złym samopoczuciem, bólem głowy, zmęczeniem, silnymi wzdęciami oraz problemami z hemoroidami. Aby tego uniknąć musisz nauczyć się dobrze planować swój dzień. Od jutra nastawiaj budzik pół godziny wcześniej i od razu maszeruj do łazienki!
strony:

Barbara Łuszczewska

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 5 Listopada   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.8 (głosów: 9)

 RSS komentarzy

 • Autor: solika - (2007-11-08 14:02)

  ja mamm czeste bole brzucha, moze to wlasni wina leniwych jelit?

 • Autor: laska - (2007-11-24 12:12)

  ja mam duży brzuch . co robić

 • Autor: malina - (2007-12-08 07:07)

  ja mam duży brzuch co mam robić ??

 • Autor: Emileczka - (2008-01-06 19:07)

  Trzeba robić brzuszki,używać kremy wyszczuplające,mniej jeść no i jeszcze raz ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć.

 • Autor: nieznajoma - (2008-01-12 19:07)

  ja mam wrażenie, że brzuch boli mnie najbardziej kiedy mam dużo stersów

 • Autor: don - (2008-01-18 17:05)

  a może to włascicielki brzucha są leniwe? ;P

 • Autor: moni - (2008-01-20 15:03)

  podobno co druga kobieta ma problemy z jelitami i ma spowolnione trawienie, a to jest przyczyna zaparc, bolow brzucha, a nawet tycia

 • Autor: Urszula - (2012-07-06 10:10)

  Od lutego 2012r. mam problem z jelitem. Najpierw kupiłam błonnik naturalny w aptece ale po kilku miesiącach na stoisku ze zdrową żywnością kupiłam pudło Zdrowy błonnik w granulkach, który od kilku dni jem razem z jogurtem naturalnym na śniadanie. Polecam, sprawdzona metoda.

    www

 • Autor: Iza - (2014-06-09 14:02)

  Jak będziesz robić brzuszki to nie zrzucisz zbędnego tłuszczu z brzucha wzmocnisz jedynie mięśnie na brzuchu. Potrzebny jest ruch i jeszcze raz ruch. Na chudzianka.pl jest informacji w jaki sposób możne łatwo schudnąć.

    www

więcej


więcej