Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogata program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum
polki...

Polki są bardzo ambitne. Biorą na siebie wiele różnych ról społecznych. Dlaczego? W życiu intymnym czują się zmęczone i znudzone. Kochają swoich partnerów, aż 40 proc. Polek i Polaków przyznaje, że uprawia seks bez żadnego zaangażowania uczuciowegoale z drugiej strony pragną odmiany, ciekawych wrażeń, większego docenienia, a przede wszystkim rozmowy. Takie możliwości stwarza im internet. Dzięki niemu mogą prowadzić, i część z nich właśnie to robi, podwójne życie - jedno w realu, a drugie wirtualne. W tym prawdziwym są przykładnymi żonami, a w wirtualnym spełniają swoje fantazje erotyczne, o których nie potrafią powiedzieć swojemu mężowi.


Polacy w ciągu życia maja średnio pięciu partnerów seksualnychWarto zastanowić się w swoim związku, czy oby na pewno pasujecie ze swoim partnerem do siebie pod względem seksualnym? Oczywiście seks to nie wszystko i życie nie opiera się tylko na nim... ale ma on ogromne znaczenie w partnerskim związku.

strony:

Małgorzata Chęć - psycholog

Dodaj komentarz

Dodany: Piątek, 31 Sierpnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.4 (głosów: 7)

 RSS komentarzy

 • Autor: ksiezniczka - (2007-09-21 10:10)

  jestem zadowolona ze wspolzycia z moim partneren.jestesmy ze soba juz ponad 3 lata i jest nam wspaniale tylko czasami nie mamy czasu la siebie poniewaz pochhlania nas praca ale jest ok??????

   

 • Autor: domina - (2007-09-21 12:12)

  Ksiązniczko czy to napewno wynika z braku czasu ?????????
  Wątpie raczej ze zmęczenia a jak człowiej jest zmączony to poprostu nie chce mu się nawet uprawiac seksu z osoba którą kocha.
  U mnie tak jestem ze swoim partnerem od 7 lat mieszkamy ze soba od 2 i na poczatku mi i jemu sie chciało nwet jak byłam padnęta ale z czasem wchodzi sie w tzw rutynę i nikomu się nie chce i te kontakty są od czasu do czasu...l;(

   

 • Autor: gosia - (2007-09-21 17:05)

  Cos w tym jest .Z moim byłym mężem mam dwoje dzieci, ale nasz sexs był okropny i nie umieliśmy o tym rozmawiać i po 5 latach rozeszliśmy się.
  Od 6 lat jestem w związku z męzczyzną młodszym od siebie i jest nam cudownie. Niemiałam pojęcia że sexs może byc tak wspanialy.

 • Autor: stanislaw wroclawski - (2007-10-23 18:06)

  ja jestem mistrzem w tych sprawach jakby co to kierujcie sie do mnie ale przyjmuje tylko blondynki i brunetki. ja zawsze pomoge i przy mnie doznacie takiego seksu jak nigdy

   

 • Autor: Sylwi@ - (2007-11-01 03:03)

  Witam:) Ja ze swoim partnerem jesteśmy od pięciu lat..sex jest fajny.. taki jak na początku.. Są tylko takie momenty, raz jest lepiej a raz gorzej, ale ogólnie jest ok;)
  Zyczę Wszystki m powodzenia w życiu erotycznym i nie tylko! 3majcie się:) papa

   

 • Autor: Alusiaczeka - (2007-11-13 11:11)

  Stanisławie Wrocławski pisać każdy umie!!! Nie przechwalaj się!!!i

   

 • Autor: maluteńkaa - (2008-09-18 16:04)

  a ja jestem

 • Autor: mantra - (2010-12-21 11:11)

  ostatnio na portalu erotyzmoczamikobiet.pl, widziałam sporo artykułów dotyczących zabaw w sypialni, i muszę przyznać, że kilka z tych pomysłów wykorzystałam i jestem zadowolona z efektów i mysle, że moj partner również jest zadowolony :)

   

więcej


więcej