Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Gdy już klient przede mną został obsłużony, gdy już przeliczył swoją resztę i zauważył błąd kasjerki w kwocie do wydania, ona opowiadała już, dlaczego syn wyjechał. Dziewczyna go rzuciła, a on tak bardzo ją kochał, ciągnęła wyjaśniając przy okazji pomyłkę z resztą.


Zaczęło się skanowanie moich zakupów... Otóż ta dziewczyna nie była Polką, była z Ukrainy albo i nie wiadomo skąd jeszcze. Źle jej z oczu patrzyło. Można się było tego spodziewać. Mąż od razu mu to powtarzał, ale syn jak ten głupi szedł jak ćma do ognia. Bo dziewczyny w dzisiejszych czasach są wredne, tylko o kasę im chodzi. Najważniejsze dla nich żeby była fura, a że chłopak dobry jest, to się nie liczy. Ta Tatiana to oszustka była Proszę Pani. Ja to od razu mówiłam mu, żeby się opamiętał, póki jest czas. Ale on jak ćma do ognia Proszę Pani, jak ćma do ognia. No i co Pani z takim zrobi? Zakocha się to już koniec. Niczym mu do rozsądku nie przemówi. Widzi Pani, takiego dobrego chłopaka taka - tu konfidencjonalnym szeptem doskonale słyszalnym nawet w drugiej kolejce - dziwka zbałamuci.

Już nie miałam siły współczuć werbalnie, ani nawet mimiką. Widziałam tylko rozzłoszczone miny stojących za mną i powiększającą się kolejkę. Historię zawodu miłosnego syna kasjerki słyszałam już tylko półuchem. Do zeskanowania zostało masło, mleko i pasta do zębów. Pod ostrzałem złych spojrzeń zza pleców, w myślach obliczam, że góra 30 sekund i mnie tu nie będzie.


Zapomniałam jednak o ceremoniale wydawania reszty. A może ma Pani złoty pięćdziesiąt siedem? To może chociaż pięćdziesiąt siedem? No to może siedem? Albo chociaż dwa? Mam siedem. Oj złociutka, tak też nie będę miała wydać. Może ktoś z państwa ma rozmienić złotówkę? Naprawdę nie będzie Pani miała?


W końcu jednak moja kasjerka znalazła rozwiązanie - to trzy grosze Pani odda przy okazji. Jej mina mówiła, że właśnie nasza przyjaźń została przypieczętowana. Pod ostrzałem groźnych spojrzeń wyszłam z ulubionego samu. Okazji do oddania trzech groszy mojej kasjerce już nie będzie. Teraz mam inny ulubiony sklep.
strony:

Dodaj komentarz

Dodany: Poniedziałek, 20 Sierpnia   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 4.5 (głosów: 4)

 RSS komentarzy

więcej


więcej