Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Dbaj o swoją własność

W lato włamania zdarzają się najczęściej w skali całego roku.

- Żadna policja, nawet najskuteczniejsza, nie ochroni w pełni naszego mienia, jeżeli sami nie będziemy o nie dbali. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach ostrożności: jak dokładne zamknięcie drzwi i okien oraz zdeponowanie pieniędzy i wartościowych rzeczy w skrytkach bankowych - radzi podkom. Robert Horosz z Komendy Głównej Policji.


Nie ma doskonałych zabezpieczeń. Kradzieże z włamaniem zdarzają się mimo ochrony i alarmu, a wszelkie nowe zamki, nawet te najdroższe i najwymyślniejsze nie są przeszkodą dla zmotywowanego rabusia. Z drugiej strony nie możemy siedzieć cały czas w domu i go pilnować.


ostrożność to za mało

Najlepszym wyjściem jest ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i od rabunku, które warto wykupić, oczywiście nie tylko przed planowanym wyjazdem. Nie uchroni ono nas przed włamaniem, pożarem czy zalaniem, ale pomoże szybko odkupić utracone sprzęty i wyremontować mieszkanie.

polisa postawi
na nogi


Zakup polisy ubezpieczeniowej na mieszkanie to wydatek rzędu kilkuset złotych rocznie. Nie jest to dużo, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, że dzięki niej można - przynajmniej częściowo - zrekompensować straty poniesione w wyniku kradzieży lub wypadków losowych.

- Ubezpieczenie domu, mieszkania czy firmy umożliwia zmniejszenie strat materialnych do jak najmniejszych rozmiarów. Klienci mogą ubezpieczyć nie tylko swoje mieszkanie czy dom, ale także swoje mienie - mówi Katarzyna Kasztelan-Przybylska, dyrektor biura organizacji i wsparcia sprzedaży Grupy Concordia.
strony:

Anna Gronie

Dodaj komentarz

Dodany: Sobota, 30 Czerwca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy

więcej


więcej