Udar nie wybiera - rehabilitacja po udarze mózgu - Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu Leśna Polana
Pięć ***** w swojej klasie.

Doskonałe warunki opieki długotrwałej. 24h na dobę 365 dni w roku. Profesjonalna kadra lekarska,
komfortowe pokoje 2 osobowe - z systemem przywołania.

Idealne miejsce na turnus rehabilitacyjny. Już od 6 dni!

Bogaty program rehabilitacji i opieki w Leśnej Polanie.

TURNUS INTENSYWNEJ REHABILITACJI RĘKI PO UDARZE MÓZGU. REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA LUB
PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM TURNUSY REHABILITACYJNE

LEŚNA POLANA - Po burzy zawsze wychodzi słońce. Bezpieczeństwo. Komfort. Szacunek.

Leśna Polana Centrum Opieki i Rehabilitacji z Oddziałem po Udarze Mózgu ul. Leśna Polana 1 / 72-300 Gryfice/Rzęskowo Zachodniopomorskie / Polska

Archiwum

Najczęściej ubezpieczenia nieruchomości składają się z ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej (OC). To pierwsze ubezpiecza mieszkanie od zalania lub spalenia, ale też od włamania i dewastacji. Można w jego zakresie ubezpieczyć zarówno mienie ruchome czyli wyposażenie jak i mury tzn. ściany, stropy, belki, instalacje, okna i drzwi zewnętrzne. Ubezpieczenie OC przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy sami spowodujemy szkodę, przykładowo zalewając sąsiada podczas naszej nieobecności.

Dodatkową opcją jest ochrona prawna nieruchomości w zakresie życia prywatnego. W przypadku sporu prawnego z najemcą, sąsiadem lub urzędem, firma ubezpieczeniowa opłaci koszty adwokackie i sądowe oraz poleci sprawdzonych prawników.

beztroskie wakacje

Ubezpieczenie dobytku na wypadek kradzieży z włamaniem i rabunku pozwala spokojnie odpocząć podczas urlopu. Oczywiście nie powinno się zapominać o ostrożności i zawsze pamiętać o zamykaniu okien i drzwi. Kiedy zaś wyjeżdżamy na dłużej poprośmy kogoś zaufanego, żeby przychodził do naszego mieszkania i zapalał wieczorem światło oraz zabierał ulotki sprzed drzwi i listy ze skrzynki. Wtedy złodziej nie będzie miał pewności, że wyjechaliśmy. A my będziemy mogli spokojniej cieszyć się słońcem i wolnym czasem.
strony:

Anna Gronie

Dodaj komentarz

Dodany: Sobota, 30 Czerwca   wykop ten link!


Oceń artykuł

Oceń teraz: 0.0

 RSS komentarzy

więcej


więcej